fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zepsuł się zegar na wieży ratusza w Olsztynie

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Zegar na ratuszowej wieży rozpoczął 2020 rok od awarii. Jak poinformował nas czytelnik nie wybija pełnych godzin.

Od paru dni zegar ratuszowy nie bije o pełnych godzinach tylko kwadranse, moglibyście dowiedzieć się z jakiego powodu? Czyżby prezydent szukał oszczędności? – w żartobliwy sposób zapytał się nas pan Arkadiusz. Na dowód tego przysłał również nagranie wideo zarejestrowane w niedzielę o godzinie 20.

reklama

Wybija 4 kwadranse potem powinny być właściwie uderzenia. Np 19.15 jest jedno uderzenie potem 19.30 są 2 uderzenia 19.45 3 uderzenia o 20.00 4 uderzenia plus 8 głośnych uderzeń jako oznajmienie pełnej godziny 8pm. Mieszkam w centrum do dzwonów się przyzwyczaiłem i tak jakoś dziwnie bez nich, jest tak od paru dni.  – opisuje czytelnik.

Poprosiliśmy o komentarz rzecznik ratusza. – Temat jest nam już znany. Jutro rano przyjedzie specjalista, który naprawi nasz zegar. Na marginesie dodam, że to ciekawa historia, bo w okolicy jest chyba tylko jeden człowiek, który zna się na takich mechanizmach. – poinformował Marta Bartoszewicz.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs