Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

1,5-roczne dziecko zaatakowane nożem w stanie ciężkim. Przeszło dwie operacje

reklama

Podczas awantury domowej 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko – poinformowała we wtorek policja. Napastnik został zatrzymany.

Jak powiedział asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji, w nocy z poniedziałku na wtorek funkcjonariusze z komisariatu w Biskupcu otrzymali zawiadomienie, że w jednym z mieszkań w tym mieście doszło do awantury, podczas której 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko.  Kobietę i dziecko przetransportowano do szpitali w Olsztynie, gdzie nadal przebywają.

„Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Od wyniku ustaleń śledczych zależy, jakie zarzuty usłyszy mężczyzna” – dodał asp. Prokopczyk.

reklama

Wiadomo, że dziewczynka w poważnym stanie przeszła dwie operacje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Teraz leży na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Napastnik, który zranił w nożem kobietę i prawie dwuletnią córkę może odpowiadać przed sądem za próbę zabójstwa, a nie uszkodzenie ciała.

 

reklama

styczeń, 2020

24STY19:30Bang2 - OlsztynHala Urania, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X