fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

1,5-roczne dziecko zaatakowane nożem w stanie ciężkim. Przeszło dwie operacje

Podczas awantury domowej 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko – poinformowała we wtorek policja. Napastnik został zatrzymany.

Jak powiedział asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji, w nocy z poniedziałku na wtorek funkcjonariusze z komisariatu w Biskupcu otrzymali zawiadomienie, że w jednym z mieszkań w tym mieście doszło do awantury, podczas której 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko.  Kobietę i dziecko przetransportowano do szpitali w Olsztynie, gdzie nadal przebywają.

„Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Od wyniku ustaleń śledczych zależy, jakie zarzuty usłyszy mężczyzna” – dodał asp. Prokopczyk.

Wiadomo, że dziewczynka w poważnym stanie przeszła dwie operacje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Teraz leży na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Napastnik, który zranił w nożem kobietę i prawie dwuletnią córkę może odpowiadać przed sądem za próbę zabójstwa, a nie uszkodzenie ciała.

 

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...