fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

1,5-roczne dziecko zaatakowane nożem w stanie ciężkim. Przeszło dwie operacje

Wiadomości1,5-roczne dziecko zaatakowane nożem w stanie ciężkim. Przeszło dwie operacje

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Podczas awantury domowej 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko – poinformowała we wtorek policja. Napastnik został zatrzymany.

Jak powiedział asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji, w nocy z poniedziałku na wtorek funkcjonariusze z komisariatu w Biskupcu otrzymali zawiadomienie, że w jednym z mieszkań w tym mieście doszło do awantury, podczas której 29-letni mężczyzna zranił nożem swoją partnerkę i ich półtoraroczne dziecko.  Kobietę i dziecko przetransportowano do szpitali w Olsztynie, gdzie nadal przebywają.

„Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Od wyniku ustaleń śledczych zależy, jakie zarzuty usłyszy mężczyzna” – dodał asp. Prokopczyk.

Wiadomo, że dziewczynka w poważnym stanie przeszła dwie operacje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Teraz leży na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Areszt dla 45- latka za znęcanie się nad matką i znieważenie policjantów

Napastnik, który zranił w nożem kobietę i prawie dwuletnią córkę może odpowiadać przed sądem za próbę zabójstwa, a nie uszkodzenie ciała.

 

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze