fbpx
15 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kiedy Real zmieni się w Auchan?

OlsztynKiedy Real zmieni się w Auchan?

Obecnie hipermarket przy al. Sikorskiego w Olsztynie jest w przebudowie. Już za jakiś czas ma w końcu zmienić też swój szyld. 

reklama

W lutym 2014 roku sieć Auchan wykupiła sklepy Real, tym samym przejmując 57 kolejnych hipermarketów. Zmiana szyldów poszczególnych sklepów Real miał się jednak odbywać stopniowo i nie jednocześnie – ważnym aspektem miała być negocjacja czynszów z właścicielami galerii, w których się one znajdowały.

real

reklama

W olsztyńskim hipermarkecie powoli widać już zmiany. Real w Olsztynie ma ograniczony asortyment, a niektóre jego części są niedostępne dla kupujących. – W tej chwili trwa przebudowa powierzchni handlowej sklepu – wyjaśnia Dorota Patejko, rzeczniczka Auchan. – Za wszelkie wynikające z niej utrudnienia przepraszamy. Po zakończeniu przebudowy klientom zostanie zaoferowany szerszy asortyment produktów dopasowany do ich potrzeb.

Kiedy jednak nastąpi oficjalna zmiana szyldów i otwarcie Auchan? Na razie nie ma jeszcze na to odpowiedzi. – Jest to uwarunkowane zakończeniem negocjacji z właścicielem galerii handlowej i obniżeniem stawki czynszu. Kiedy to nastąpi, póki co jeszcze nie wiemy – precyzuje rzeczniczka.

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Danuta
22 listopada 2015 17:48

Skończył się czas bez płacenia podatków i znowu zmiana nazwy sklepu i dalej robią polaków w chu..a :v

ja
21 listopada 2015 19:38

“Zmiana szyldów poszczególnych sklepów Real miał się”
Miała…

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji