fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła

Wiadomości Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny...

We wrześniu rozpoczęły się prace przy budowie nowych przystanków na odcinku linii kolejowej nr 220 z Olsztyna do Gutkowa – poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Modernizacja tej trasy będzie kosztować 66 mln zł i zakończy się w trzecim kwartale 2020 r.

PKP pochwaliło się w internecie zdjęciami z placu budowy. Pracownicy przewoźnika przypomnieli również: – Zmieniamy kolej na Warmii i Mazurach na odcinku z Olsztyna do Gutkowa. Szykujemy teren pod nowe tory i słupy sieci trakcyjnej. W ramach prac na linii powstaną 3 nowe przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła.  Będzie bezpieczne przejście pod torami na ul. Jeziornej, które ułatwi dojście do szkół i na odpoczynek na plażę. 

Realizacja tej inwestycji umożliwi uruchomienie w Olsztynie tzw. kolei aglomeracyjnej. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule: Rusza modernizacja linii kolejowej do Gutkowa

Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła Nowe tory z Olsztyna do Gutkowa. Powstaną trzy przystanki: Olsztyn Likusy, Redykajny i Szkoła

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x