Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Eksperci energetyczni z Olsztyna – usługi najwyższej jakości

reklama

Energy Consulting Company Sp. z.o.o. z Olsztyna, to prawdziwi eksperci rynku energetycznego. Spółka założona w 2017 roku, wywodząca się z regionalnego doradztwa energetycznego wykorzystuje najnowsze technologie dla swoich klientów, w celu dostarczenia jak najwyższej jakości usług.

Spółka oferuje innowacyjność, szeroki wachlarz produktów i usług, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta z nastawieniem na jego zadowolenie ze współpracy. Ma zaufanych i kluczowych klientów z rekomendacjami dotyczącymi swoich usług. Energy Consulting Company to gwarancja udanego zarządzania ryzykiem i hurtowego handlu energią i innymi produktami energetycznymi. Współpracują oni z firmą Axpo, od dwóch lat plasując się na pozycji liderów na rynku według niezależnych portali, klasyfikujących firmy energetyczne.

reklama

Długoterminowe umowy na zakup energii i gazu, a także niezależność, to elementy wyróżniające olsztyńską spółkę na tle konkurencji. Oferują oni optymalizacje kosztów dystrybucji, możliwość dofinansowań (zarówno z Unii Europejskiej, jak i wewnętrznych), służebność przesyłu, a także fotowoltaikę – czyli możliwość instalacji paneli, generujących energię z promieni słonecznych, a w efekcie prąd.

Energy Consulting Company Sp. z.o.o.

Plac Jedności Słowiańskiej 1 

Olsztyn

 

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X