fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 7 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Casting do 29 edycji Miss Warmii i Mazur

Świat piękna i mody każdego dnia ma inne odcienie. To sprawia, że mimo wieloletniego doświadczenia ten obszar nieustannie nas zaskakuje, a my z pasją odkrywamy go na nowo. Nie popadając w rutynę, nie ulegając standardom od lat organizujemy i produkujemy najważniejszy, największy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w krainie 1000 jezior – Miss Warmii i Mazur.

Konkurs Miss Warmii i Mazur cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur, która w następstwie staje się reprezentantką regionu w najbardziej prestiżowych konkursach w kraju i za granicą. Nagrody i oprawa, która towarzyszy wielkiej gali sprawia, że jesteśmy najbardziej prestiżowym konkursem w regionie. Miss Warmii i Mazur to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Do konkursu systematycznie wprowadzane są uzasadnione innowacje. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Mamy się również kim pochwalić!

To w naszym konkursie Magdalena Bieńkowska została wybrana najpiękniejszą dziewczyną Warmii i Mazur. A w 2015 roku zdobyła koronę najpiękniejszej polki w konkursie Miss Polski.

Iza Krzan uczestniczka naszego konkursu zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur Nastolatek a w 2016 roku została wybrana na Miss Polonia. Teraz Iza jest znaną prezenterką telewizyjną prowadzi między innymi „Koło fortuny”.

Aleksandra Grysz wybrana na Miss Warmii i Mazur, a następnie zdobywczyni korony Miss Earth, która również została prezenterką w TVP.

Karolina Wasilewska nasza finalistka wybrana na Miss Warmii i Mazur w 2018 roku robi oszałamiającą karierę występując w teledyskach topowych polskich piosenkarzy oraz jako ring girls podczas gal MMA.

Very Wang projektantka sukni ślubnych pokazała swoją nową kolekcję na jesień i zimę 2018. Znalazły się w niej koronkowe kreacje i modele z turniurą. Twarzą kampanii Vera Wang Bridal została Polka! Alicja Jankowska finalistka Miss Warmii i Mazur.
Konkurs Miss Warmii i Mazur to nie tylko wybór najpiękniejszej dziewczyny, ale przede wszystkim otwarcie drzwi do kariery dla naszych uczestniczek.


Zapraszamy wszystkie dziewczyny do udziału w prestiżowym konkursie Miss Warmii i Mazur. Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę Miss Warmii i Mazur? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] Więcej szczegółów na stronie www.misswarmiiimazur.pl
Źródło: Organizator Miss Warmii i Mazur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...