-1 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie.

Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na facebookowym profilu baru nie kryją zachwytu. Przeważają opinie „najlepszy klimat na Starówce”, „najlepsze miejsce do spędzania czasu ze znajomymi”, „palarnia na poziomie, fajki wysokiej klasy”, „mega pozytywni barmani”. Są też głosy obcokrajowców, którzy mówią wprost, że to najlepszy shisha bar w Polsce. A to chyba najlepsza rekomendacja dla miejsca, które powstało ledwie dwa lata temu, ale już wypracowało rozpoznawalną markę w Olsztynie. Nie bez znaczenia jest przystępne menu i to, co najważniejsze: wysokiej jakości tytonie smakowe do shishy. Klienci mają do dyspozycji rozmaite smaki, nawet egzotyczne, dzięki czemu palenie nigdy nie jest nudne, bo tytoń i shisha pozwalają odkrywać coraz to nowe połączenia.

Klienci Masonerii to na pewno nie wolnomularze, choć mają z nimi cechy wspólne. W przyjaznej atmosferze, otoczeni aromatycznymi dymami z shishy, mogą liczyć na równie duchowe doznania.

Sukces Masonerii wychodzi poza lokalne ramy. Już wkrótce powstanie podobny shisha bar w Trójmieście. Można być niemal pewnym, że na tym ekspansja nie zakończy się, a klienci Masonerii powiedzą: wszystko, co dobre zaczęło się w Olsztynie.

Sisha Bar Masoneria
Olsztyn, Kołłątaja 20, 1 piętro
☎ +48733879683

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?