Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 22 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

reklama

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie.

Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na facebookowym profilu baru nie kryją zachwytu. Przeważają opinie „najlepszy klimat na Starówce”, „najlepsze miejsce do spędzania czasu ze znajomymi”, „palarnia na poziomie, fajki wysokiej klasy”, „mega pozytywni barmani”. Są też głosy obcokrajowców, którzy mówią wprost, że to najlepszy shisha bar w Polsce. A to chyba najlepsza rekomendacja dla miejsca, które powstało ledwie dwa lata temu, ale już wypracowało rozpoznawalną markę w Olsztynie. Nie bez znaczenia jest przystępne menu i to, co najważniejsze: wysokiej jakości tytonie smakowe do shishy. Klienci mają do dyspozycji rozmaite smaki, nawet egzotyczne, dzięki czemu palenie nigdy nie jest nudne, bo tytoń i shisha pozwalają odkrywać coraz to nowe połączenia.

Klienci Masonerii to na pewno nie wolnomularze, choć mają z nimi cechy wspólne. W przyjaznej atmosferze, otoczeni aromatycznymi dymami z shishy, mogą liczyć na równie duchowe doznania.

reklama

Sukces Masonerii wychodzi poza lokalne ramy. Już wkrótce powstanie podobny shisha bar w Trójmieście. Można być niemal pewnym, że na tym ekspansja nie zakończy się, a klienci Masonerii powiedzą: wszystko, co dobre zaczęło się w Olsztynie.

Sisha Bar Masoneria
Olsztyn, Kołłątaja 20, 1 piętro
☎ +48733879683

 

reklama

luty, 2020

29LUT11:00XXXVI KAZIUKI-WILNIUKI: KONCERT FINAŁOWY / DZIEŃ 3Centrum Konferencyjne Uwm, Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 OlsztynKategoria wydarzenia:Festyny,Imprezy,Koncerty,Muzyka,Rozrywka

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X