fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022

Nie masz jeszcze prezentu dla kogoś z bliskich? SL Computer podpowiada mikołajowi

Nie masz jeszcze prezentu dla kogoś z bliskich? Oni jak co roku spieszą z pomocą! Tydzień temu salon SL Computer wystartował z akcją „Prezentowe Inspiracje”.

Poręczny notebook Asus ZenBook z procesorem i7, smartfon Huwawei P30 lub zakrzywiony 31-calowy monitor Samsunga albo karta graficzna Gigabyte GeForce RTX2070 – to tylko niektóre propozycje SL Computer przed nadchodzącymi Świętami.
Ze swoją coroczną akcją „Prezentowe Inspiracje” renomowany olsztyński salon komputerowy ruszył dzień przed Mikołajkami, 5 grudnia.
– Niemal codziennie staramy się podsuwać klientom jedną z naszych okazji związanych z absolutnie topowymi produktami – wyjaśnia Andrzej Grochowski, szef SLC.

Rzeczywiście. Przedświąteczna oferta SLC jest nieprzeciętnie bogata. W specjalnej zakładce na stronie internetowej sklepu wyeksponowano ponad 30 pożądanych produktów w atrakcyjnych cenach.
– Czynnik cenowy jest tutaj ważny, ale na pewno nie jedyny – podkreśla Andrzej Grochowski. I dodaje: – Dla łowców okazji natomiast w stałej ofercie mamy komputery i laptopy poleasingowe. Często są to naprawdę solidne maszyny.
Do miana drugiej specjalności SLC urósł niedawno gaming. Wybór gracze mają wyjątkowy.
– I korzystają z niego. Szczególnie teraz, gdy mamy przełom jesieni oraz zimy i aktywności na świeżym powietrzu jest mniej – zauważa Grochowski.

Warto przy okazji przypomnieć, że SL Computer to jeden z najbardziej doświadczonych i najbardziej renomowanych salonów oraz serwisów w Olsztynie.
– Napraw również jest teraz sporo, bo nikt nie chce wchodzić w nowy rok z zepsutym komputerem – śmieje się właściciel SLC.

Dowiedz się więcej o akcji „Prezentowe Inspiracje SL Computer” i sprawdź polecane produkty: http://bit.ly/prezenty_SLC
Więcej na temat serwisu komputerowego: http://bit.ly/2PerUJB