1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wolontariusze WOŚP poszukiwani

WiadomościWolontariusze WOŚP poszukiwani

Trwają przygotowania do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeszcze do końca tygodnia (13 grudnia) organizatorzy czekają na zgłoszenia wolontariuszy.

reklama

Zgodnie z wieloletnią tradycją, także w tym roku Olsztyn włącza się w charytatywną akcję. Wzorem poprzedniego roku, rejestracja osób, które będą kwestować na rzecz WOŚP podczas styczniowego finału odbywa się elektronicznie.

* Sztab został już oficjalnie zarejestrowany, ale bez waszej pomocy nic nie będziemy w stanie zrobić. Trwa tworzenie grupy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy będą kwestować w ramach kolejnego wielkiego finału.
* Chcesz być wolontariuszem podczas 28. Finału WOŚP? Nie czekaj, nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś! W piątek (13 grudnia) koniec rejestracji wolontariuszy.
* Zarejestrować się można tylko online. Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Numer olsztyńskiego sztabu to #5699.
* Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem.
* Po wysłaniu zgłoszenia musimy udać się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

reklama

Zachęcamy do włączenia się w akcję zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Olsztyński sztab czeka także na deklarację organizacji imprez towarzyszących. Można je przesyłać poprzez e-mail wosp@olsztyn.eu.

reklama

[lista sztabów] [strona olsztyńskiego sztabu]

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne