fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

„Katastrofa ekologiczna w Olsztynie?” Poseł Michał Wypij żąda wyjaśnień od prezydenta Grzymowicza

reklama

Michał Wypij – poseł Porozumienia – na swoim Twitterze wstawił post ze zdjęciem, na którym widać niezutylizowane odpady medyczne z olsztyńskich szpitali. Wzywa prezydenta Grzymowicza do odpowiedzi.

 

„Katastrofa ekologiczna w #Olsztyn?” Tak rozpoczął swojego wczorajszego (29.11) tweeta poseł Michał Wypij, zwracając uwagę na wciąż nieprzetworzone odpady, zwożone z olsztyńskich szpitali do Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego. Poseł kieruje swoje słowa do prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza, od którego oczekuje rozwiązania tej sytuacji.

reklama

Czekamy na odpowiedź prezydenta i Olsztyńskich Zakładów Komunalnych.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: