fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Złodziej groził śrubokrętem, senior bronił się gazem

OlsztynZłodziej groził śrubokrętem, senior bronił się gazem

Cała sytuacja zaczęła się od tego, że starszy pan zauważył na ulicy obcego mężczyznę, próbującego włamać się do skrzynki elektrycznej w słupie oświetleniowym. W końcu interweniował strażnik miejski, który przypadkiem znalazł się na miejscu.

reklama

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godz. 14 na ul. Kościuszki w Olsztynie. Stojący na przystanku MPK starszy mężczyzna zauważył, że niedaleko niego mężczyzna próbuje włamać się do skrzynki elektrycznej w słupie oświetleniowym. Gdy grzecznie zwrócił mu uwagę, ten zaczął mu grozić ze śrubokrętem w ręku. W obronie własnej starszy mężczyzna wyciągnął gaz, który miał przy sobie i użył go wobec napastnika.

Całą sytuacje zauważył strażnik miejski, który właśnie podjechał na przystanek autobusem miejskim – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Mężczyzna, mimo że był po służbie, zainterweniował, obezwładnił agresywnego 46-latka i przekazał go wezwanym policjantom.

reklama

Na miejsce wezwane zostało także pogotowie ratunkowe, które zabrało starszego mężczyznę do szpitala. Mariusz W. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna odpowie najprawdopodobniej za usiłowanie włamania i groźby. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Tragedia pod Ostródą: 10-letni chłopiec utonął podczas kąpieli
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
42-latek ponownie złapany na przekroczeniu prędkości. Policja nałożyła na niego mandat w wysokości 3 tys. zł i zatrzymała prawo jazdy
42-latek ponownie złapany na przekroczeniu prędkości. Policja nałożyła na niego mandat w wysokości 3 tys. zł i zatrzymała prawo jazdy