fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 27 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Dwie nastolatki potrącone na pasach

Wiadomości Dwie nastolatki potrącone na pasach

Dwie nastolatki zostały potrącone w poniedziałek przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych na drodze krajowej nr 51 w Bartoszycach – podała policja. Poszkodowane dziewczynki przewieziono do szpitala. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

Według policji, nastolatki w wieku 13 i 14 lat, które przechodziły przez przejście dla pieszych na ul. Bema w pobliżu ronda Królewieckiego, zostały potrącone przez kierowcę osobowego citroena.

„Jednej z poszkodowanych dziewczynek udzielana jest pomoc w szpitalu w Bartoszycach. Druga z urazem głowy zostanie prawdopodobnie przetransportowana do szpitala dziecięcego w Olsztynie” – powiedziała mł. asp. Marta Kabelis z bartoszyckiej policji.

Jak dodała, funkcjonariusze ustalają na miejscu szczegóły tego zdarzenia. Wiadomo już, że 66-letni kierowca był trzeźwy.

W miejscu wypadku na dk 51 wprowadzono ruch wahadłowy. GDDKiA w Olsztynie podała w komunikacie, że utrudnienia mogą potrwać dwie godziny.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: