fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Stomil Olsztyn bez rady nadzorczej?

OlsztynStomil Olsztyn bez rady nadzorczej?

Jej trzej członkowie podali się do dymisji. To już kolejna niepokojąca wiadomość dotycząca Dumy Warmii, jaka pojawiła się w ostatnich dniach.

reklama

Tuż przed meczem 17. kolejki I ligi rada nadzorcza spółki akcyjnej, która kieruje klubem, podała się do dymisji – podaje portal dwadozera.pl. W jej skład wchodzili Saturnin Fadrowski, Jan Pierzkała oraz Adam Pieńkowski, którzy zostali wyznaczeni do pełnienia tej funkcji przez miasto – głównego akcjonariusza. Co skłoniło członków rady do podjęcia takiej decyzji? Na razie nie wiadomo.

To nie jest jednak pierwsza wiadomość, potwierdzająca nie najlepszą kondycję Stomilu. W ubiegłym tygodniu (10.11) piłkarze Dumy Warmii ogłosili na zwołanej przez siebie konferencji, że zawieszają treningi, ponieważ klub zalega z wypłacaniem ich pensji (więcej TUTAJ).

reklama

Wtedy zagrożony wydawał się także weekendowy mecz z Miedzią Legnica. Zawodnicy Stomilu ostatecznie wyszli jednak na murawę w swoim ostatnim spotkaniu rundy jesiennej. W meczu górą okazała się drużyna z Legnicy dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia