fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Stomil Olsztyn bez rady nadzorczej?

reklama

Jej trzej członkowie podali się do dymisji. To już kolejna niepokojąca wiadomość dotycząca Dumy Warmii, jaka pojawiła się w ostatnich dniach.

Tuż przed meczem 17. kolejki I ligi rada nadzorcza spółki akcyjnej, która kieruje klubem, podała się do dymisji – podaje portal dwadozera.pl. W jej skład wchodzili Saturnin Fadrowski, Jan Pierzkała oraz Adam Pieńkowski, którzy zostali wyznaczeni do pełnienia tej funkcji przez miasto – głównego akcjonariusza. Co skłoniło członków rady do podjęcia takiej decyzji? Na razie nie wiadomo.

To nie jest jednak pierwsza wiadomość, potwierdzająca nie najlepszą kondycję Stomilu. W ubiegłym tygodniu (10.11) piłkarze Dumy Warmii ogłosili na zwołanej przez siebie konferencji, że zawieszają treningi, ponieważ klub zalega z wypłacaniem ich pensji (więcej TUTAJ).

reklama

Wtedy zagrożony wydawał się także weekendowy mecz z Miedzią Legnica. Zawodnicy Stomilu ostatecznie wyszli jednak na murawę w swoim ostatnim spotkaniu rundy jesiennej. W meczu górą okazała się drużyna z Legnicy dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: