fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 29 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do Holandii!

Praca za granicą – okolice Rotterdamu i Hagi – w trzech świątecznych terminach:

od 03-04.12.2019 do 11.01.2020 – ostatnie wolne miejsca

od 10-11.12.2019 do 18.01.2020

od 17-18.12.2018 do 25.01.2020

W skład obowiązków związanych z pracą wchodzą: pakowanie i sortowanie produktów (m. in. owoce, warzyw, kwiaty, kawa), wykonywanie stroików i ozdób okolicznościowych, praca na hali i magazynie, przy linii produkcyjnej, sprawdzanie jakości produktów, a także proste prace fizyczne związane z bieżącą obsługą zamówień.

Atrakcyjne zarobki i darmowe zakwaterowanie, to tylko część z korzyści, które Ci przysługują. Dużo godzin pracy, w tym godzin nadliczbowych i świątecznych, spory zastrzyk gotówki w krótkim czasie, który potęgowany jest przez wypłaty w postaci tygodniówek (co piątek). Możesz liczyć także na paczki świąteczne od pracodawcy!

Jeżeli nie chcesz jechać samemu, istnieje możliwość wyjazdu w parach lub grupach znajomych. Masz zagwarantowany transport z Polski do Holandii, a także zakwaterowanie w murowanych domkach. Co więcej, zakwaterowanie jest w pełni darmowe, gdyż koszty za nie, zostaną Ci zwrócone na koniec umowy.

Przechodząc do meritum – czyli zarobków. Stawka podstawowa, która Ci przysługuje to od 9,44E/godz. – do 11,50E/godz. Z tzw. nadgodziny i weekendy, to już stawka od 11,80 – do 14,33 euro za godzinę. A pracując w dni świąteczne, możesz zarobić nawet do 20,49 euro za godzinę! Agencja pracy Axidus, oferuje najkorzystniejszy dla pracownika system, czyli im więcej przepracujesz – tym więcej zarobisz! Przepracowując 4 tygodnie, otrzymasz bonus 390 euro, w postaci zwrotu czynszu za mieszkanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skorzystaj z jednej z form aplikacji:

wypełnij prosty formularz online na stronie: www.axidus.pl/praca/swieta

Lub aplikuj wysyłając CV na adres: [email protected]

Skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc na podany numer:
Biuro Olsztyn (ul. Kołobrzeska 1): +48 509056809 ; +48 797401095 ; +48 780062300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs