15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Młodzi (na)kręcą Unię

OlsztynMłodzi (na)kręcą Unię

Konkurs europosłanki Kudryckiej przeznaczony jest dla aktywnych i kreatywnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy lubią podróżować. Do wygrania m.in. wycieczka do Brukseli. 

reklama

Młodzi kręcą Unię – pod takim hasłem Poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Barbara Kudrycka, zorganizowała konkurs dla młodych ludzi z Warmii i Mazur oraz Podlasia. Aby poznać bliżej stolicę Europy –  Brukselę i miejsce, w którym zapadają najważniejsze decyzje dotyczące naszej wspólnoty – Parlament Europejski, wystarczy zebrać czteroosobową ekipę i wspólnie przygotować krótki film. Forma jest otwarta, ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Może to być filmik nagrywany telefonem komórkowym albo profesjonalnym sprzętem. Ważny jest temat, który powinien dotykać dowolnej kwestii związanej z Unią Europejską w woj. podlaskim lub warmińsko-mazurskim – informuje olsztyński ratusz.

Termin zgłaszania filmów konkursowych upływa 20 listopada 2015. Wszystkie zgłoszenie trzeba wysyłać na adres organizatora konkursu – prof. Barbary Kudryckiej. Filmy, które zostaną zakwalifikowane do następnego etapu, biorą udział w głosowaniu internautów, a dwa z nich, z największą liczbą głosów, wygrywają. Ich twórcy pojadą do Brukseli na czterodniową wycieczkę. Dodatkową nagrodą jest aż 8 kamer Polaroid Cube dla wszystkich uczestników 4-osobowych grup tworzących zwycięskie drużyny.

reklama

Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie internetowej konkursu (TUTAJ) oraz na facebookowym profilu (TUTAJ).

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia