fbpx
17 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Zmiana organizacji ruchu przy jeziorze Długim dla pieszych i rowerzystów

reklama

Od piątku (25.10) nad Jeziorem Długim w Olsztynie zmieniona została organizacja ruchu dla pieszych i rowerzystów, w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Podobnej modyfikacji doczekał się także przystanek „jezioro Długie” przy ul. Bałtyckiej.

Rzecznik Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, Michał Koronowski, krótko opisał wprowadzone w życie zmiany:
„Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że w dniu 25 października 2019 roku, planowana jest zmiana organizacji ruchu wzdłuż chodników i ścieżek rowerowych nad jeziorem Długim. Zmiana będzie polegała na oznakowaniu ciągów pieszo-rowerowych w sposób pozwalający na wspólne korzystanie pieszych i rowerzystów z całej szerokości traktów. W ten sposób zmodyfikowane zostanie również oznakowanie w rejonie przystanku autobusowego „jezioro Długie” przy ul. Bałtyckiej. Oznakowanie poziome uzupełnione zostanie o piktogramy roweru oraz pieszych. Powyższe zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ciągów pieszo-rowerowych na jeziorem Długim. W dniach 21-25 października prowadzone będą tam prace związane ze zmianą oznakowania.”

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze