16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Prowokacja LGBT na meczu Stomilu? Pobili chłopaka w kolorowej kurtce [WIEO]

OlsztynProwokacja LGBT na meczu Stomilu? Pobili chłopaka w kolorowej kurtce

W piątek (25.10) odbył się mecz Stomil – Puszcza. Piłkarze olsztyńskiej drużyny nie mogą wygrać już trzeci raz z rzędu. Zapewne wywołuje to frustrację kibiców. Kilku z nich znalazło sposób aby ją rozładować przed stadionem.

reklama

Przykra sytuacja spotkała młodego chłopaka, który przyszedł z bratem na mecz w kolorowej kurtce. Prawdopodobnie nie spodziewał się, że zostanie zaatakowany z powodu swojego okrycia. Kilkunastu osiłków wzięło go za propagatora LGBT, bo kurtka przypominała kolory tęczy. Zaczęli go szarpać. Nagle na dryblasów rzucił się trzy razy mniejszy od nich brat zaatakowanego. Piorunującym sierpowym znokautował największego. Ten zwalił się na kolana zamroczony. Jego druhowie zszokowani nie wiedzieli co się dzieje. Napięcie na chwilę opadło, a ochrona przystąpiła do rozdzielania kibiców. Gdy powalony agresor podniósł się z kolan nie mógł znieś upokorzenia. Razem z kolegami chcieli odwetu. Pilnujący porządku na szczęście nie pozwolili do ponownej konfrontacji, bo nie wiadomo co by się stało gdyby niepozorny brat wkurzył się na serio i użył obydwu pieści.

reklama

Całą sytuację można obrócić w żart, ale czy noszenie kolorowej kurtki jest teraz niebezpieczne?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

14 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mike
13 grudnia 2021 10:34

Nie no, koleś nie ma tęczowej kurtki. Z drugiej strony głupio, że taką w ogóle kolorową w paseczki nosi, takie ciotowate czasy. Na marginesie, wielkie oburzenie, że dostał jakiś koleś za kurtkę, a gdy tęczowe pedały ścinają piłą krzyże, z siekierami wpierd*lają się do kościoła, niszczą ołtarze, zakładają garnki na ryj udając księdza, sikają na znicze postawione przez starszych wierzących ludzi … to nikogo nie oburza ???? Przecież tęczowe bydło samo sprowadziło na sienie hejt. Takie lemingi, że nie przewidzieli, nieprzychylność społeczną do swojej grupy ? Po co im były głupie prowokacje i bandyckie wybryki ? Najpierw “srają” – jakże… Czytaj więcej »

anonim
30 października 2019 18:53

Jak można napisać tutaj o jakiejkolwiek prowokacji LGBT?

Ps. naucz się stawiać przecinki, bo wstyd, marny redaktorze. 😉

Polecane
Ogłoszenia