fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Life Music Club otwiera swoje drzwi

OlsztynLife Music Club otwiera swoje drzwi

Zapowiadane od tygodni wielkie otwarcie staje się faktem. W najbliższą sobotę (14.11) swoją działalność w stolicy regionu zainauguruje Life Music Club.

reklama

To będzie już kolejny klub z siedzibą w dobrze znanym olsztyńskim imprezowiczom lokalu przy ul. Knosały. Miejsce, w którym m.in. przez lata działała legendarna dyskoteka Come In, a w październiku ubiegłego roku pojawił się tam klub Komin. Ten jednak przetrwał tylko do pierwszej letniej przerwy.

O tym, że lokal przy ul. Knosały dostanie kolejną szansę i nie będzie długo stał pusty, informowaliśmy już na początku października. Czas zamknięcia wykorzystano na gruntowny remont i dopełnienie niezbędnych formalności, aby mógł tam rozpocząć działalność Life Music Club.

reklama

Jak już wtedy zapowiadała właścicielka lokalu, nowa nazwa nie będzie wyłącznie kosmetyczną zmianą. Stali bywalcy Komina powinni spodziewać się więc innej koncepcji wystroju, nowych DJ-ów, a więc i zmienionego repertuaru muzycznego, nowej ochrony…

Szczegóły zmian? Już w najbliższą sobotę, 14 listopada, kiedy odbędzie się wielkie otwarcie Life Music Clubu. Właściciele zapowiadają zabawę do rana przy muzyce, o którą zadbają doświadczeni DJ-e, a do tego wiele dodatkowych atrakcji. Zapewniają również, że rozwiązali problem słabego ogrzewania, a raczej jego braku, który tak dokuczał imprezowiczom.

reklama

Jak się okazuje, nie wszyscy będą mogli bawić się na otwarciu. Tego wieczoru wstęp do klubu będą mieli tylko pełnoletni. To jednak nie wszystko. Obowiązywać będzie również selekcja wizualna –  to znaczy, że osoby w dresach i adidasach, nawet dorosłe, do lokalu raczej nie wejdą. Poza tym organizatorzy nie życzą sobie obecności osób znajdujących się pod wpływem środków odurzających, pod zbyt dużym wpływem alkoholu czy agresywnych.

Life Music Club startuje w sobotę (14.11) o godz. 20. Czy uda mu się zaskarbić sympatię olsztyńskiej publiczności i stać się stałym punktem na imprezowej mapie Olsztyna? Czas pokaże.

Więcej informacji o otwarciu znajdziecie TUTAJ.

KOMIN (3)
W budynku po KOMINIE otwiera się nowa dyskoteka.
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
miki
22 listopada 2015 00:05

oszustka robi nastpny wałek

Gosx
13 listopada 2015 11:06

Przecież tereny zielone i droga to nie kwestia klubu tylko już miasta. Ludzie pomyslcie zanim coś wstawicie.

Polecane
Ogłoszenia