4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Na Zatorzu zażywali narkotyki. Na widok policji zaczęli uciekać

OlsztynNa Zatorzu zażywali narkotyki. Na widok policji zaczęli uciekać

Oficer dyżurny olsztyńskiej komendy został poinformowany o młodych mężczyznach, którzy na osiedlu Zatorze najprawdopodobniej zażywają narkotyki. Na miejsce natychmiast pojechali policyjni wywiadowcy, aby to sprawdzić. Na miejscu wylegitymowali dziwnie zachowujących się mężczyzn, a przy jednym z nich znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Zgodnie z obowiązującym prawem podejrzanemu o posiadanie środków odurzających 19-latkowi może grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności.

reklama

Kilka minut po godz. 8:00 do oficera dyżurnego olsztyńskiej jednostki policji wpłynęła informacja, że na jednej z ulic na olsztyńskim Zatorzu przebywa grupa dziwnie zachowujących się osób. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyźni prawdopodobnie zażywają narkotyki. Na miejscu po chwili pojawili się policyjni wywiadowcy, którzy postanowili wylegitymować mężczyzn i sprawdzić pod kątem posiadania przez nich zabronionych substancji.

Na widok funkcjonariuszy mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. Dwóch z nich za wszelką cenę chciało uniknąć konfrontacji z policjantami i postanowiło spróbować ucieczki. Po trwającym kilkaset metrów pościgu zostali jednak zatrzymani. Przy 19-latku podczas sprawdzenia policjanci znaleźli nielegalne substancje, które młody mężczyzna ukrył w bieliźnie.

reklama

Gdy 19-latek był już w policyjnej celi, policjanci zabezpieczone środki poddali dokładnemu badaniu. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna miał przy sobie kilka gramów amfetaminy, tabletki ecstasy i kilka gramów marihuany. 19-latek przyznał się do posiadania zakazanych substancji. Zgodnie z obowiązującym prawem, młodemu mężczyźnie za posiadanie środków odurzających może grozić kara nawet do trzech lat więzienia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kazik
22 października 2019 09:53

To dobry chłopak był i mało pił

Polecane
Ogłoszenia