fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Olsztyńscy raperzy nagrali klip promujący walkę z marnowaniem żywności [WIDEO]

reklama

W środę (16.10) na platformie YouTube pojawił się klip promujący walkę z marnowaniem jedzenia. Akcja zorganizowana przez Bank Żywności w Olsztynie we współpracy z lokalnymi muzykami nosi tytuł „#NieNaŻarty.”

Bank Żywności w Olsztynie działa już 19 lat. W tym roku, w ramach walki z marnowaniem żywności, połączył on siły z raperami z Olsztyna i okolic, a efektem ich współpracy jest ten klip.

Nie marnuj żywności

reklama

W opisie pod klipem możemy przeczytać krótki opis akcji #NieNaŻarty:
Tym, co łączy nas wszystkich jest jedzenie. Bo kto z nas nie lubi zapachu świeżego pieczywa o poranku, czy smaku soczystych owoców na deser? Paradoksalnie jednak to te produkty najczęściej lądują w koszu na śmieci! Czy wiecie, że co trzeci Polak przyznaje się do wyrzucania żywności? To nie żarty! To poważny problem i poważne zagrożenie dla nas, nie tylko w aspekcie ekonomicznym, czy ekologicznym. Zamiast marnować, Ratuj Żywność! Zobacz jakie to proste!

Partnerami akcji są:
Bank Żywności w Olsztynie
Kuźnia Społeczna
Warmiosfera
Resort Production
Karilla Fashion
Casablanca Restauracja
Dąbkowski Piekarnie
Dj Exo
G.R.ZBeats
Krzysztof Miłaszewski

Po więcej informacji odsyłamy na stronę Banku Żywności w Olsztynie TUTAJ.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
#customfamilia

Drogi Czytelniku, Redaktorze „rud”, Redakcjo. Precyzując i prostując ww to ekipa Custom Service zjednoczyła się z zaprzyjaźnionymi Artystami i stworzyli Projekt #nienażarty przy współpracy z Bankiem Żywności w Olsztynie wykorzystany do akcji #NieNaŻarty

Brawo

fajna inicjatywa, tylko jedna prośba nie nazywajcie tych śmiesznych chłopczyków raperami bo obrażacie prawdziwych artystów

Artysta

„Brawo” nie nazywaj Raperów artystami bo obrażasz prawdziwych Artystów 😀