Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Na parkingu w audi porcjował narkotyki. Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 20-latka

reklama

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie substancji odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów amfetaminy. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (05.10) wieczorem funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na jednym z olsztyńskich parkingów zauważyli osobowe audi wraz z czterema pasażerami, których postanowili wylegitymować. W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo, czym wzbudzili podejrzenia funkcjonariuszy, że mogą posiadać substancje zabronione. Na widok policjantów, jeden z nich próbował schować podejrzany przedmiot pod siedzenie. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Przy 20-letnim pasażerze funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z białym proszkiem oraz elektroniczną wagę, a pod siedzeniem kolejne foliowe zawiniątko.

20-latek przyznał, że są to narkotyki i że to on jest ich właścicielem. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 60 gramów narkotyków. Badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina, której zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie jest zabronione.

reklama

Mężczyzna, przy którym zostały znalezione nielegalne substancje został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 20-latkowi po przesłuchaniu został przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

25STY19:00Muzyka zespołu Metallica symfonicznie - Olsztyn - 25.01.2020Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X