fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Fryzjerzy z Olsztyna z pucharem świata!

Kurier Extra Fryzjerzy z Olsztyna z pucharem świata!

Kolejne Mistrzostwa Fryzjerstwa Artystycznego (15-16 IX) w Paryżu już za nami, ale na pewno jeszcze długo będzie się o nich mówić. Nie może być inaczej, gdy polska kadra fryzjerów licząca niewiele, bo 17 osób, zdobyła aż 4 złote, 2 srebrne i dwa brązowe krążki. Na tle innych narodowości wypadliśmy naprawdę bardzo dobrze!

Trening czyni mistrza

1280 godzin treningów pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, czyli niezastąpionych mistrzów świata – Andrzeja i Pawła Matrackich, Pawła Piotrowskiego oraz Joanny Jakóbek. Warto w tym miejscu podkreślić ze większa część treningów miała miejsce w Olsztynie. Jak się okazało, było warto! Po długim czasie poświęceń i ciężkiej pracy polegającej na szlifowaniu fachu kreowania coraz to ciekawszych fryzur, efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Worek z medalami rozwiązał się już na początku rywalizacji i podczas kolejnych dni zmagań pęczniał, przynosząc radość naszym paniom i panom fryzjerom. To oni skradli serca jurorów, pokazując swój wyjątkowy fryzjerski kunszt i zaangażowanie.

Złoty chłopak – Jacek Chamera z Olsztyna

1140 zawodników z 50 państw i 40 zapierających dech w piersiach konkurencji. Każda inna, dająca pole do popisu dla mistrzów grzebienia i nożyczek. Wśród polskich medalistów nie zabrakło i naszego krajana Jacka Chamery z Olsztyna. 6 lat szkolenia a 3 lata pracy w zawodzie – to dużo i mało, ale wystarczająco, aby być najlepszym fryzjerem na świecie. Trzeba mieć po prostu talent i pasję, które w połączeniu ze sobą tworzą unikalny duet. Dlatego można wygrywać na takim poziomie, jak Jacek Chamera, który wraz z Tomaszem Drabem z Poznania po raz pierwszy w historii polskiego fryzjerstwa zdobyli jako juniorzy Puchar Polski i drużynowy złoty medal. Oprócz tego Jacek dołożył też swoją indywidualną cegiełkę do medalowego mieszka w postaci złotego krążka za najlepszą fryzurę klasyczną.

Pokonać obecnych mistrzów świata Włochów oraz podbić Paryż i zawładnąć sercami sędziów to niebagatelny wyczyn. Nie ma się co dziwić, kiedy pierwsze medale Jacek Chamera zdobywał już w wieku 17 lat i wciąż podnosi swoje kwalifikacje, zadziwiając najlepszych na świecie fryzjerów.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x