fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Fryzjerzy z Olsztyna z pucharem świata!

Kurier Extra Fryzjerzy z Olsztyna z pucharem świata!

Kolejne Mistrzostwa Fryzjerstwa Artystycznego (15-16 IX) w Paryżu już za nami, ale na pewno jeszcze długo będzie się o nich mówić. Nie może być inaczej, gdy polska kadra fryzjerów licząca niewiele, bo 17 osób, zdobyła aż 4 złote, 2 srebrne i dwa brązowe krążki. Na tle innych narodowości wypadliśmy naprawdę bardzo dobrze!

Trening czyni mistrza

1280 godzin treningów pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, czyli niezastąpionych mistrzów świata – Andrzeja i Pawła Matrackich, Pawła Piotrowskiego oraz Joanny Jakóbek. Warto w tym miejscu podkreślić ze większa część treningów miała miejsce w Olsztynie. Jak się okazało, było warto! Po długim czasie poświęceń i ciężkiej pracy polegającej na szlifowaniu fachu kreowania coraz to ciekawszych fryzur, efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Worek z medalami rozwiązał się już na początku rywalizacji i podczas kolejnych dni zmagań pęczniał, przynosząc radość naszym paniom i panom fryzjerom. To oni skradli serca jurorów, pokazując swój wyjątkowy fryzjerski kunszt i zaangażowanie.

Złoty chłopak – Jacek Chamera z Olsztyna

1140 zawodników z 50 państw i 40 zapierających dech w piersiach konkurencji. Każda inna, dająca pole do popisu dla mistrzów grzebienia i nożyczek. Wśród polskich medalistów nie zabrakło i naszego krajana Jacka Chamery z Olsztyna. 6 lat szkolenia a 3 lata pracy w zawodzie – to dużo i mało, ale wystarczająco, aby być najlepszym fryzjerem na świecie. Trzeba mieć po prostu talent i pasję, które w połączeniu ze sobą tworzą unikalny duet. Dlatego można wygrywać na takim poziomie, jak Jacek Chamera, który wraz z Tomaszem Drabem z Poznania po raz pierwszy w historii polskiego fryzjerstwa zdobyli jako juniorzy Puchar Polski i drużynowy złoty medal. Oprócz tego Jacek dołożył też swoją indywidualną cegiełkę do medalowego mieszka w postaci złotego krążka za najlepszą fryzurę klasyczną.

Pokonać obecnych mistrzów świata Włochów oraz podbić Paryż i zawładnąć sercami sędziów to niebagatelny wyczyn. Nie ma się co dziwić, kiedy pierwsze medale Jacek Chamera zdobywał już w wieku 17 lat i wciąż podnosi swoje kwalifikacje, zadziwiając najlepszych na świecie fryzjerów.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: