Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
niedziela, 16 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Tylko u nas! Napad na kantor w Olsztynie. Nowe informacje

reklama

Nasz artykuł o rzekomym napadzie na kantor wzbudził ogromne zainteresowanie mieszkańców Olsztyna. Policjanci nadal szukają sprawców. Do zdarzenia doszło prawie przed tygodniem na ul. Dąbrowszczaków. Nieoficjalnie wiadomo, że skradziono 3 mln zł w gotówce.

Policja nie poinformowała o napadzie, potwierdziła to zdarzenie, gdy w piątek opisała je lokalna „Gazeta Wyborcza”. – Do napadu na kantor przy ul. Dąbrowszczaków doszło w ubiegłą sobotę ok. godz. 23. O zdarzeniu poinformował policję właściciel kantoru – powiedział rzecznik prasowy olsztyńskiej policji sierżant Andrzej Jurkun. Dodał, że na miejsce pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza i technicy, którzy zabezpieczyli ślady oraz pies tropiący. Policja podała, że łupem włamywaczy padła „gotówka w walucie polskiej i obcej”. Nieoficjalnie wiadomo, że mogło to być nawet 3 mln zł.

Wiemy też, że Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wszczęła śledztwo. – Z uwagi na wstępną fazę śledztwa oraz na dobro postępowania, nie jest możliwe podanie żadnych szczegółów — poinformował rzecznik Krzysztof Stodolny.

reklama

Udało nam się dotrzeć i porozmawiać z osobą z kręgu rodzinnego poszkodowanego. Według niego właściciel kantoru od tygodnia nie śpi z nerwów. Cała rodzina jest załamana i przybita. Zaprzecza też nieoficjalnym informacjom jakoby podczas włamania został wyłączony monitoring kantoru, nie zadziałał też żaden z systemów alarmowych w lokalu. Uważa, że doniesienia medialne są w 1/3 nieprawdziwe.

Więcej:

Napad na kantor w centrum Olsztyna. Skradziono 3 mln zł w gotówce

Włamanie do olsztyńskiego lombardu. Zniknęło 60 tys. zł

reklama

luty, 2020

29LUT17:00WOJNA FIGURKamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Kino

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X