Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
czwartek, 16 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Rozróba na olsztyńskiej starówce. W bójce brało udział kilkanaście osób. Mamy nagranie [WIDEO]

reklama

Dostaliśmy nagranie od naszego czytelnika na adres alarm@tko.pl. Jak się okazuje był świadkiem zadymy na starym mieście w Olsztynie.

Zdarzenie miało miejsce z piątku na sobotę. Kilkunastu młodych mężczyzn brało udział w bójce na ul. Kołłątaja. Do sprawy odniósł się rzecznik olsztyńskiej policji: – 31 sierpnia o godz. 3 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie z którego wynikało, że przy ul. Kołłątaja w Olsztynie prawdopodobnie doszło do bójki. Na miejsce w trybie alarmowym wysłane zostały 3 patrole zmotoryzowane. Po przyjeździe we wskazane przez zgłaszającego miejsce, funkcjonariusze nikogo nie zastali. Policjanci w celu zweryfikowania zgłoszenia opatrolowali teren Starego Miasta nie ujawniając osób mogących uczestniczyć w bójce. Do żadnego z policjantów nie podszedł również nikt, kto mógłby potrzebować pomocy. Do chwili obecnej, nikt nie złożył również zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa jak również nie wpłynęła do nas żadna informacja ze Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych do których mogłyby trafić osoby uczestniczące w bójce.

W piątek 30 sierpnia odbył się mecz piłki nożnej w Olsztynie. Czy na nagraniu widać tzw. ustawkę kibiców?

reklama

reklama

styczeń, 2020

19STY11:00Rodzinne kolędowanie - koncert rodzinnyFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

  1. KIEDY SKONCZY SIE TEN POSPOLITY BANDYTYZM.WSTYD.nO I GDZIE BYŁA POLICJA.JUZ MYSLAŁEM ZE CZASY TRUSKAWY,FREDA I BRACI R TO PRZESZŁOŚĆ.PRZYJAZNY OLSZTYN.BRAWO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X