fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

2 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 marca, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Dla kogo Statuetki św. Jakuba?

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Miasto czeka na zgłoszenia kandydatów do Nagrody Prezydenta Olsztyna do końca listopada.

Niespełna miesiąc został na składanie wniosków o wyróżnienie Statuetkami św. Jakuba osób, firm, instytucji, które w 2015 roku zasłużyły się szczególnie dla stolicy Warmii i Mazur. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach: gospodarka, nauka, kultura, sport, działalność pozarządowa oraz za specjalne zasługi dla Olsztyna.

Wyboru dokona Kapituła pod przewodnictwem prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza. Kandydatów do nagrody zgłaszać można na specjalnych wnioskach dostępnych w Biurze Promocji Urzędu Miasta Olsztyna – podaje olsztyński ratusz. – Statuetki w styczniu 2016 roku wręczone zostaną podczas Noworocznej Gali już 13. raz.

reklama

Za ubiegły rok tymi prestiżowymi nagrodami zostali wyróżnieni: Basia Raduszkiewicz (kultura), prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz (nauka), Martyna Lisiecka (sport), firma OBRAM (gospodarka), Andrzej Kurowski (działalność pozarządowa), Janina Mirosława Aleksandrowicz (za specjalne zasługi dla Olsztyna).

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs