Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
9 C
Olsztyn
niedziela, 16 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Próba samobójcza. Mężczyzna chciał udusić się spalinami

reklama

Policjanci uratowali 37-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chciał udusić się spalinami. Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariuszy sprawiła, że nie doprowadził swojego planu do końca i trafił pod opiekę medyczną.

We wtorek (29.07) o godz. 18:30 oficer dyżurny gołdapskiej policji otrzymał niepokojącą informację, że pewien mieszkaniec powiatu chce targnąć się na swoje życie. 37-latek w rozmowie telefonicznej o zamiarze samobójstwa powiadomił swoich bliskich. Policjanci natychmiast rozpoczęli kontrolę miejsc, w których poszukiwany mógł się znajdować. W wiacie na odosobniony terenie odnaleźli samochód, którym mężczyzna wyjechał z domu. Pojazd był uruchomiony, a rura wydechowa skierowana do wnętrza pojazdu tak że wszystkie spaliny gromadziły się w środku auta, trując i powoli prowadząc do utraty przytomności przez siedzącego wewnątrz mężczyznę.

Policjanci wydostali go nieprzytomnego z auta i udzielili pierwszej pomocy. 37-latek odzyskał świadomość i wkrótce został przewieziony do szpitala.

reklama

luty, 2020

21LUT19:00Tribute to Amy WinehouseGaleria Usługa Jazz Bar, ul. Stare Miasto 2

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X