fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Wiadomości Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 30-latka z gminy Kolno, którego życie i zdrowie było zagrożone. W działaniach brali udział policjanci wraz z Państwową Strażą Pożarną i 4. Warmińsko-Mazurską Brygadą Obrony Terytorialnej.

We wtorek (23.079) policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 30-letniego mężczyzny. Ostatni raz był widziały dzień wcześniej nad ranem, gdy wychodził z domu do pracy. Do której, jak się okazało, nie dotarł. W pobliżu domu rodzina znalazła jego porzucony rower. Z informacji w jakich doszło do jego zniknięcia, wynikało, że jego życie i zdrowie jest zagrożone. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do intensywnych poszukiwań 30-latka. W kilkanaście godzin sprawdzali okoliczny teren. Do akcji zostali zaangażowani również strażacy i „terytorialsi”. Wykorzystano specjalistyczny sprzęt umożliwiający przeszukanie trudnego terenu oraz 2 psy tropiące.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu funkcjonariuszy, udało się ustalić miejsce pobyty zaginionego 30-latka. Został odnaleziony w gęsto pokrytym roślinnością miejscu. Był odwodniony i wyczerpany. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi” Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi” Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x