fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 21 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Wiadomości Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 30-latka z gminy Kolno, którego życie i zdrowie było zagrożone. W działaniach brali udział policjanci wraz z Państwową Strażą Pożarną i 4. Warmińsko-Mazurską Brygadą Obrony Terytorialnej.

We wtorek (23.079) policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 30-letniego mężczyzny. Ostatni raz był widziały dzień wcześniej nad ranem, gdy wychodził z domu do pracy. Do której, jak się okazało, nie dotarł. W pobliżu domu rodzina znalazła jego porzucony rower. Z informacji w jakich doszło do jego zniknięcia, wynikało, że jego życie i zdrowie jest zagrożone. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do intensywnych poszukiwań 30-latka. W kilkanaście godzin sprawdzali okoliczny teren. Do akcji zostali zaangażowani również strażacy i „terytorialsi”. Wykorzystano specjalistyczny sprzęt umożliwiający przeszukanie trudnego terenu oraz 2 psy tropiące.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu funkcjonariuszy, udało się ustalić miejsce pobyty zaginionego 30-latka. Został odnaleziony w gęsto pokrytym roślinnością miejscu. Był odwodniony i wyczerpany. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi” Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi” Jego życie było zagrożone. Olsztyńskim policjantom w poszukiwaniach pomagali „terytorialsi”

Przeczytaj także:

ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: