fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztyński mistrz “driftu”

OlsztynOlsztyński mistrz "driftu"

Teoretycznie jedzie prosto, jeśli jednak przyjrzymy się uważniej… Osobową alfę romeo sfilmowano na ul. Opolskiej w Olsztynie, jak przemierzała miasto “pod kątem”. Pytanie tylko, czy kierowca miał tego świadomość?

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
bb
5 listopada 2015 23:40

Samochód banan :)))))

a czy
4 listopada 2015 19:40

ten konfident ma zgode wlascicela alfy na publikowanie tego samochodu, w przeciwnym wypadku wlasciciel moze tego konfidenta podac do sadu za bezprawne wykorzystanie wizerunku.

Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji