Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
piątek, 13 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Leśnik natrafił na plantację narkotyków

reklama

Podczas prac gospodarczych w lesie robotnicy leśni odkryli plantację marihuany. Dochodzenie w sprawie nielegalnej uprawy konopi indyjskich wszczęła miejscowa policja.

Rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie Adam Pietrzak poinformował w czwartek, że krzaki konopi rosły w donicach wkopanych w ziemię. Były ukryte w sześcioletnim modrzewiowym młodniku, w głębi lasu, ok. trzech km od najbliższej drogi publicznej.

Według informacji przekazanych przez rzecznika na nielegalną plantację natrafiono, gdy miejscowy leśniczy udzielał instruktażu robotnikom leśnym, jakie prace mają wykonać w tym miejscu. O znalezisku nadleśnictwo Lidzbark powiadomiło natychmiast policję. Odkrycia dokonano na początku lipca, ale wcześniej nie podawano tego do publicznej wiadomości.

reklama

„Robotnicy leśni znaleźli najpierw sześć krzaków, a dzień później kolejnych dziesięć. Potwierdziły się podejrzenia, że są to krzaki konopi indyjskich. W tej chwili prowadzone jest dochodzenie, które ma wyjaśnić w jakich okolicznościach i za czyją sprawą znalazły się one w tym miejscu” – powiedziała sierż. szt. Justyna Nowicka z komendy powiatowej policji w Działdowie.

Za nielegalną uprawę konopi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, a za prowadzenie uprawy mogącej dostarczyć środki odurzające w znacznej ilości grozi do ośmiu lat więzienia.

reklama

grudzień, 2019

24GRU16:00Wigilia dla Samotnych Wolne Miejsce Olsztyn 24.12.2019

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

3 KOMENTARZE

  1. Policja powinna służyć obywatelom tak jak wszystkie inne służby- sama nazwa już na to wskazuje. Takie akcje jak to to nic innego jak marnowanie ciężko zarobionych pieniędzy podatników i zmarnowany czas policji. A wszystko tylko dlatego, że politycy którym w teorii bynajmniej tak samo płacimy za ułatwianie nam życia, nie zmienili jeszcze tego chorego prawa. BILANS PO TAKIEJ AKCJI JEST W RZECZYWISTOŚCI UJEMNY BO TAKIE COŚ NIKOMU NIE PRZYNOSI NIC DOBREGO.

    11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X