Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Oszust kupował bydło i nie płacił za nie

reklama

Policjanci ze Szczytna (Warmińsko- mazurskie) skierowali do sądu akt oskarżenia wobec 24-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego, który w gminach Wielbark i Dźwierzuty „kupił” od rolników bydło o wartości 58 tys. zł ale im nie zapłacił.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Anna Walerzak powiedziała, że mężczyzna zabrał od rolników krowy i obiecał im za nie zapłatę w najbliższych 14 dniach. Z umowy tej się nie wywiązał – nie oddał bydła i nie zapłacił rolnikom. 24-latkowi spod Kielc przedstawiono w sumie cztery zarzuty związane z oszustwem przy kupnie bydła. „W postępowaniu ustalono, że mieszkaniec powiatu kieleckiego oszukał pokrzywdzonych na kwotę ponad 58 tys. zł” – poinformowała policja.

Do zakupu bydła przez 24-latka doszło w październiku 2018 roku. Pokrzywdzeni, którzy zostali oszukani zawiadomili policję.

reklama

Oskarżonemu grozi do 8 lat więzienia.

reklama

styczeń, 2020

27STY18:00W KIERACIE UBOJNISala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X