fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Zlot fanów serialu „LOMBARD” niedaleko Olsztyna

Kurier Extra Zlot fanów serialu "LOMBARD" niedaleko Olsztyna

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia w Mrągowie. Pojawią się: Mateusz Murański, Dominik Dąbrowski, Rita Weinar i Maciej Gisman, czyli serialowi: Adek, „Beton”, Benia i Maciek.

Zlot odbędzie się dzień po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”, które w piątek 2 sierpnia organizują w amfiteatrze nad Jeziorem Czos Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

Trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Czworo z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach, atmosferze na planie i dalszych losach granych przez siebie postaci.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x