fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jest pierwsza ofiara ataku dzika w Olsztynie? Zwierzę uszkodziło mu telefon

W Olsztynie nie milkną echa decyzji ratusza o usypianiu dzików. Jak to bywa w naszym mieście połowa mieszkańców jest na tak, a druga na nie.

Dziki chodzą po osiedlowych ulicach za dnia i w nocy. Nie czują zagrożenia ze strony ludzi. Zupełnie inaczej wspomina takie spotkanie pan Mateusz. W poniedziałek (24.06) wracając do domu w nocy miał bliskie spotkanie z dziką świnią. Mieszkaniec Zielonej Górki tak to opisał:
-idziesz sobie do domu
-Dzik stwierdził że sobie dzisiaj w ciebie wbiegnie
-Roz**urwia ci telefon
Nadleśnictwo Olsztyn nawołuje do zrobienie z nimi porządku
Nudzą mi się codzienne maratony biegania do domu serio.
Pozdrawiam wszystkich miłośników dzików

Siła uderzenia musiała być spora, bo telefon wygląda na mocno uszkodzony.

Przeczytaj również:

Dziki w Olsztynie będą usypiane. Ujawniamy plan ratusza

Czy dziki są dużym zagrożeniem? Tak twierdzą przedstawiciele osiedla Podleśna [WIDEO]

Na Zatorzu ludzie dokarmiają dziki… wafelkami i chipsami [WIDEO]

17 KOMENTARZE

  1. Zakładając że osoba ma 180cm i tel w kieszeni dzik wysokość w kłębie ok 1m trafiłby w udo a nie kieszeń z tel a tel nawet gdyby dzik w niego trafił wbiegając weń pędem ze swoją masa ok 100kg wyglądałby dużo gorzej o ile coś by z niego zostało… Aczkolwiek mimo że nie jestem za usypianiem ich miasto powinno coś zrobić bo to dzikie zwierzęta i stanowią zagrożenie dla ludzi… PiecZewo Jaroty zatorze i alejki na nagorkach koło Carrefour to nie raz masakra przejść….

  2. Żaden dzik tylko szuka kto mu telefon naprawi. Nie wierzę w to. Dzik jak by w niego tak wbiegł iuszkodzilby telefon to oczywiście w okolicach miejsca telefonu również byłyby uszkodzenia albo inawet na lokciach z powodu upadku.

    4
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...