0
-5.7 C
Olsztyn
wtorek, 17 lutego, 2026
reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Nowy sezon muzycznego show. Jedna z uczestniczek pochodzi z naszego regionu!

IławaNowy sezon muzycznego show. Jedna z uczestniczek pochodzi z naszego regionu!

Małgorzata Jędrzejewska z Iławy znalazła się w gronie uczestników 7. edycji programu The Voice Senior. Nowy sezon muzycznego show Telewizji Polskiej wystartował w sobotę, 3 stycznia, na antenie TVP2. Choć widzowie nie zobaczyli jeszcze jej pełnego występu, już w premierowym odcinku pojawiła się zapowiedź potwierdzająca udział Iławianki w programie.

reklama

Nowy sezon The Voice Senior i lokalna reprezentantka

Siódma edycja The Voice Senior to kolejna odsłona formatu, w którym uczestnicy wracają do muzycznych pasji i realizują marzenia odkładane często przez wiele lat. Wśród nich po raz pierwszy znalazła się reprezentantka Iławy. Krótka zajawka pokazana w pierwszym odcinku zapowiada jej występ w jednym z kolejnych odcinków programu.

reklama

Droga do programu i kulisy nagrań

W rozmowie z portalem infoilawa.pl Małgorzata Jędrzejewska podkreślała, że zgłoszenie do programu było jej własną decyzją i wynikało z dużej, wewnętrznej potrzeby sprawdzenia się. Jak tłumaczyła, po powrocie do Polski z Anglii musiała poświęcić sporo czasu na pracę nad głosem, ponieważ przez wiele lat nie śpiewała regularnie. Choć miała już wcześniejsze doświadczenie sceniczne, udział w tak dużej telewizyjnej produkcji był dla niej zupełnie nowym wyzwaniem.

Iławianka zwracała uwagę, że skala programu, obecność kamer, intensywne światła i wielogodzinne nagrania generują ogromny stres, który sprawia, że emocje potrafią całkowicie zdominować moment występu. Sam udział w nagraniach stał się więc nie tylko muzycznym występem, ale także wyjątkowym doświadczeniem i okazją do zajrzenia „od kuchni” w realia pracy przy dużej produkcji telewizyjnej.

Warmia i Mazury coraz wyraźniej obecne w formatach The Voice

Udział Małgorzaty Jędrzejewskiej w The Voice Senior wpisuje się w coraz silniejszą obecność przedstawicieli Warmii i Mazur w programach z rodziny The Voice. W poprzedniej edycji programu The Voice of Poland jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników był Łukasz Reks, wykładowca Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Reks to doświadczony wokalista, który od lat śpiewa zawodowo, koncertuje i komponuje, a na co dzień prowadzi na uczelni zajęcia z emisji głosu. W programie trafił do drużyny Kuby Badacha i dzięki konsekwentnym, dopracowanym występom oraz dużemu wsparciu widzów dotarł aż do finału edycji. Choć ostatecznie nie sięgnął po zwycięstwo, jego droga w programie była jedną z najgłośniej komentowanych i pokazała wysoki poziom artystyczny reprezentantów regionu.

Kiedy zobaczymy występ Iławianki

Na razie nie ujawniono, w którym dokładnie odcinku widzowie zobaczą pełny występ Małgorzaty Jędrzejewskiej. Jej obecność w zapowiedziach nowej edycji The Voice Senior już teraz budzi jednak zainteresowanie lokalnej społeczności. Dla samej artystki to ważny etap w realizacji wieloletniego marzenia i osobisty sprawdzian, a dla widzów – kolejna historia, która może stać się jednym z bardziej zapamiętanych momentów tej edycji programu.

źródło: infoilawa.pl

Czy oglądasz program The Voice Senior?
Loading ... Loading ...

Przeczytaj także

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Jak podkład wpływa na komfort użytkowania paneli?

Odczucia podczas chodzenia – stabilność kontra sprężystość.

Placówki edukacyjne Art School i Radość rozpoczęły rekrutację 2026/2027. Miejsce, w którym liczy się dziecko

Art School i Radość w Olsztynie ruszają z naborem do żłobków, przedszkoli i niepublicznej szkoły podstawowej

Jak dobrać organizery do szuflad kuchennych do konkretnych wymiarów zabudowy?

Uniwersalne wkłady często okazują się zbyt małe lub nieefektywnie wykorzystują przestrzeń.

Dlaczego prostota wygrywa we współczesnych dekoracjach świątecznych

Od luksusu do komfortu: jak zmieniają się gusta w Polsce.

Cena złota – prognozy na 2026 rok: Który kolor kruszcu najlepiej chroni kapitał?

Jak zmaksymalizować wartość biżuterii w nadchodzących latach?

Art School i Radość w Olsztynie zapraszają rodziców na dni otwarte przedszkola i żłobka

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze żłobka czy przedszkola, warto zobaczyć je na żywo.

Montaż pokrycia Gerard Corona: detale wykonania, które decydują o trwałości dachu

Dlaczego warto wybrać pokrycie Gerard Corona dla Twojego dachu?

Wciągające audiobooki – najlepsze historie do słuchania

Są takie opowieści, które „klikają” od pierwszych minut.

Aromaterapia w czterech ścianach czyli jak zapachy wpływają na nasz nastrój

Rola świec sojowych w kreowaniu domowego ogniska - więcej niż tylko zapach.
reklama
reklama