fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki

Wiadomości Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki

Wracamy do tematu brutalnego ataku na olsztyńskim Zatorzu. Do zdarzenia doszło w sobotę (08.06) na al. wojska Polskiego. 

Do pobicia doszło pod znaną restauracją przed godziną 24:00. Cztery osoby czekały na taksówkę. Za nimi wykłócało się dwóch mężczyzn. Nagle bez ostrzeżenia jeden z nich uderzył pełną szklaną butelką w głowę rzecznika olsztyńskiej policji, a potem rzucił się na kolejnego poszkodowanego. Wywiązała się szamotanina. Olsztyńscy policjanci zatrzymali jednego ze sprawców bezpośrednio po zdarzeniu. Jest to 27-letni mieszkaniec gminy Gietrzwałd. Jego kolega wpadł kilka godzin później. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Olsztyna. Agresywni mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Sąd zgodził się na osadzenie ich w areszcie na czas śledztwa.

Niestety w wyniku poniesionych obrażeń dwóch pokrzywdzonych zostało przewiezionych do szpitala. Stan rzecznika olsztyńskiej policji okazał się bardzo poważny. Momentami istniało zagrożenie życia pacjenta. Potrzebna była interwencja specjalistów. Funkcjonariusz doznał pęknięcia podstawy czaszki, a kawałki szkła dostały się pod kość. Z naszych informacji wynika, że obecnie rzecznik jest już w dobrym stanie.

Od niedzieli rano kryminalni prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. Na chodniku została duża plama krwi.

Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratora w kierunku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jednak zarzuty mogą się zmienić.

 

Zdjęcia zostały przysłane do nas na [email protected]

Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki Rzecznik olsztyńskiej policji zaatakowany szklaną butelką. Ma pękniętą podstawę czaszki

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

3 KOMENTARZE

  1. Za uderzenie butelką powinna byc surowsza kara, swoja droga to bezradne cioty tak postępują , mam nadzieje ze popamieta swój wystepek wysokim wyrokiem i sroga grzywna za uszczerbek na zdrowiu itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: