fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

ZPE zaprasza na kiermasz listopadowych stroików

Szukacie oryginalnych ozdób na groby swoich bliskich? Przyjdźcie w piątek (30.10) na kiermasz do Zespołu Placówek Edukacyjnych – ul. Turowskiego 1, I piętro budynek C. W godzinach 8 – 11 za niewielkie pieniądze kupicie przepiękne wieńce wykonane przez niepełnosprawnych uczniów ZPE.

Na kiermaszu znajdziecie tanie i unikalne stroiki nagrobne. Zrobione z pachnącego świerka, z prawdziwych kwiatów i oczywiście z… wyjątkowym sercem, bo przez niepełnosprawną młodzież ZPE w Parku Pracy.
– Uczniowie bardzo się starają, by przygotować jak najładniejsze wieńce i jak najwięcej – mówi Anna Wangin, nauczyciel – kierownik pracowni artystycznej Parku Pracy. – Dziś jeszcze nawet nie wiemy dokładnie, ile stroików uda się dokładnie zrobić.

Młodzież nie tylko wykonuje, ale także sprzedaje swoje arcy – rękodzieła. W piątek będzie można spotkać uczniów na kiermaszu, osobiście pogratulować pomysłów i wykonania.

– Bardzo dziękujemy za pomoc państwu Świderskim z Nadleśnictwa Piotrowice, którzy przekazali nam mnóstwo gałęzi świerkowych do produkcji stroików – mówi Michalina Kłujszo – Chudzińska, nauczyciel pracowni artystycznej Parku Pracy. – Dzięki temu uczniowie mogą zrobić wspaniałe arcydzieła.
Przypominamy, że kupując wieńce z Parku Pracy wspieracie jednocześnie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce, które współprowadzi ZPE.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...