fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Szop Edward nie żyje

Koło Edwarda nie dało się przejść obojętnie. Zwierzę wzbudzało zachwyt na ulicach Olsztyna. 

Wszystko zaczęło się od naszego artykułu w którym przedstawiliśmy postać sympatycznego szopa: Olsztyn oszalał na punkcie szopa. Nazywa się Edward i ma 7 miesięcy [FOTO][WIDEO]. Okazało się, że jest to młody osobnik adoptowany przez panią Monikę, która mieszkała na Zatorzu. Mieszkańcy Olsztyna od razu pokochali Edwarda, który stał się celebrytą.

Szop Edward nie żyje

Występował w ogólnopolskich mediach, a swoją popularność wykorzystywał aby sprzątać Olsztyn razem z dziećmi.

Więcej: Dzień Dobry TVN przyjechał sprzątać Olsztyn z szopem Edwardem [FOTO]

Właścicielka razem z Edwardem dowiedziała wiele szkół i przedszkoli dając sporo radości dzieciom i nauczycielom. 31 maja byli w olsztyńskiej „Stojedynce”.

Szop Edward nie żyje

Niestety jego życie zostało zakończone dziś (09.06) w nocy. Do zdarzenia doszło pod Olsztynem.

NOWE INFORMACJE

Nowe informacje. Szop Edward został uduszony w beczce

9 KOMENTARZE

 1. to jacyś sadyści psychopaci! dorośli ludzie wiedzą czym się kończy ograniczenie powietrza do oddychania, szczególnie w pojemniku nagrzanym po upalnym dniu, więc zabili go z zimną krwią i bezwzględnością! powinni iść do więzienia za takie coś. albo do beczki. niech wybierają.

  3
  1
 2. Czy naprawdę ludzie nie myślą Mają takie puste głowy.Nie wiedzieli iż zakrywajac beczkę wiekiem spowodują uduszenie!.A co co przyjmowali zgłoszenie to też pustaki.Nie zapytali gdzie jest zwierzak złapany i w co?.

 3. A Pani właścicielka wykazała się jeszcze większą głupotą nie dopilnowując pupila. Tak, wiem, zawsze 100 tłumaczeń, że akurat uciekł tylko raz albo wyjatkowa sytuacja, dziecko w szpitalu itp. Niestety prawda jest taka, że za swoje zwierzeta i ich bezpieczeństwo odpowiadamy my, właściciele i tylko do siebie możemy mieć pretensje jeśli coś takiego sie wydarzy. Mógł przecież równie dobrze wpaść pod samochód. Chociaż nie przeczę, że wczasowicze wykazali się niezłą głupotą.

  1
  5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...