fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Tragiczne potrącenie – kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Do wypadku doszło na jednej z głównych ulic Pisza, gdzie kierujący pojazdem marki mercedes sprinter potrącił śmiertelnie kobietę idącą chodnikiem. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

W środę przed godz. 9 w Piszu na ul. Wojska Polskiego doszło do śmiertelnego potrącenia 40-letniej kobiety idącej chodnikiem. Mieszkanka Pisza została potrącona przez białego mercedesa sprintera na częstochowskich numerach rejestracyjnych. Kierowca tego auta nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci, którzy zostali zaalarmowani o zdarzeniu, natychmiast rozpoczęli poszukiwania wskazanego przez świadków kierowcy. Do działań, oprócz kilkudziesięciu policjantów, zaangażowany został policyjny śmigłowiec oraz przewodnicy z psami. W trakcie poszukiwań, w lesie kilkanaście kilometrów za Piszem, policjanci znaleźli spalony wrak samochodu wskazanego przez świadków zdarzenia. Kierowcy nie było w środku ani w obrębie miejsca znalezienia wraku, jego poszukiwania wciąż trwały.

Po godz. 13 do piskiej komendy przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić kradzież samochodu. Jak się okazało, był to pojazd biorący udział w porannym zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci ustalają, czy zgłaszający kradzież miał jakikolwiek związek ze śmiertelnym potrąceniem kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...