-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tragiczne potrącenie – kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

PiszTragiczne potrącenie - kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Do wypadku doszło na jednej z głównych ulic Pisza, gdzie kierujący pojazdem marki mercedes sprinter potrącił śmiertelnie kobietę idącą chodnikiem. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

reklama

W środę przed godz. 9 w Piszu na ul. Wojska Polskiego doszło do śmiertelnego potrącenia 40-letniej kobiety idącej chodnikiem. Mieszkanka Pisza została potrącona przez białego mercedesa sprintera na częstochowskich numerach rejestracyjnych. Kierowca tego auta nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci, którzy zostali zaalarmowani o zdarzeniu, natychmiast rozpoczęli poszukiwania wskazanego przez świadków kierowcy. Do działań, oprócz kilkudziesięciu policjantów, zaangażowany został policyjny śmigłowiec oraz przewodnicy z psami. W trakcie poszukiwań, w lesie kilkanaście kilometrów za Piszem, policjanci znaleźli spalony wrak samochodu wskazanego przez świadków zdarzenia. Kierowcy nie było w środku ani w obrębie miejsca znalezienia wraku, jego poszukiwania wciąż trwały.

Karetki jeżdżą ponad 13 razy częściej, niż wczoraj
reklama

Po godz. 13 do piskiej komendy przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić kradzież samochodu. Jak się okazało, był to pojazd biorący udział w porannym zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci ustalają, czy zgłaszający kradzież miał jakikolwiek związek ze śmiertelnym potrąceniem kobiety.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Lokalny wątek tajemniczej akcji na Bałtyku. Co Hiszpanie robili w Iławie?