fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński szpital ze strefą dla rodziców

Wiadomości Olsztyński szpital ze strefą dla rodziców

Finał 11. edycji ogólnopolskiego programu społecznego “Strefa Rodzica. Budimex dzieciom” odbył się we wtorek (27.10) na Oddziale Klinicznym Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz na Oddziale Neurologicznym dla Dzieci w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Program “Strefa Rodzica. Budimex dzieciom” to ogólnopolska inicjatywa firmy Budimex SA, której celem jest tworzenie odpowiednich warunków dla dzieci oraz ich rodziców podczas wspólnego przechodzenia trudów leczenia małych pacjentów – przypominają władze Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, gdzie odbył się finał 11. edycji projektu.

Dzięki realizacji programu pacjenci oraz rodzice Szpitala Dziecięcego w Olsztynie otrzymali do użytku wygodne, w pełni urządzone pomieszczenia, w których mogą razem spędzać czas. Wyremontowane pokoje socjalne oraz świetlice na Oddziale Klinicznym Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Oddziale Neurologicznym dla Dzieci, kolorowe ściany i nowe zabawki mają ułatwić rodzicom i ich pociechom pobyt w szpitalu.

Fot. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.
Fot. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

Bardzo się cieszę, że udało nam się pomóc, żeby szpital był bardziej przyjaznym miejscem dla chorych dzieci i ich rodziców. Jestem pełen uznania dla zaangażowania pracowników naszej firmy, którzy w ramach wolontariatu włączyli się w urządzenie wyremontowanych pomieszczeń szpitala – komentuje Krzysztof Kozioł, dyrektor Biura Komunikacji Zewnętrznej firmy Budimex SA.

Z powstania kolejnych przyjaznych opiekunom pacjentów miejsc w szpitalu cieszy się także dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor Szpitala Dziecięcego w Olsztynie: – Większości pacjentów przebywających w naszym szpitalu towarzyszą rodzice, dlatego niezmiernie ważne jest, by mogli spędzać czas z dziećmi w przyjaznych warunkach, a także by mieli możliwość odpoczynku czy wypicia herbaty w przygotowanych do tego pomieszczeniach. Jesteśmy ogromnie wdzięczni firmie Budimex za przygotowanie bardzo ładnych, kolorowych “Stref Rodzica” na oddziale onkologiczno-hematologicznym i na oddziale neurologicznym. Z pewnością poprawią one komfort pobytu w naszym szpitalu pacjentów i ich rodziców. 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: