29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Rozpoznał poszukiwanego gdy spacerował z dzieckiem

OlsztynRozpoznał poszukiwanego gdy spacerował z dzieckiem

Policjant będący po służbie zauważył na przejściu dla pieszych mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszedł za nim do marketu, zatrzymał go z pomocą ochroniarza, a następnie wezwał patrol policji. Bogdan H. ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa.

reklama

Policjant z zespołu poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w czasie wolnym od służby, w sobotnie popołudnie wybrał się z dzieckiem na spacer. Przechodząc przez przejście dla pieszych zauważył mężczyznę, co do którego był przekonany, iż jest on poszukiwany przez Policję. Funkcjonariusz zawrócił i poszedł za nim. Gdy doszli do marketu na Osiedlu Generałów, policjant poprosił pracownika ochrony sklepu o asystę przy zatrzymaniu. Bogdan H. był bardzo zdziwiony gdy podszedł do niego policjant po cywilnemu. Po chwili był już na miejscu patrol. 67-latek trafił do aresztu.

Jak się okazało, faktycznie był on poszukiwany przez sądy rejonowe w Olsztynie i Bydgoszczy za liczne przestępstwa. Najbliższe 2 lata mężczyzna spędzi w więzieniu m.in. za oszustwa.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Monika
25 października 2015 17:55

y

Bourne
25 października 2015 15:32

A premii za ujęcie poza godzinami pracy nie dostanie, bo to Polska…

Polecane