Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
6 C
Olsztyn
niedziela, 23 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Wracamy do tematu. Duża zmiana w śledztwie motocyklisty potrąconego przez radiowóz

reklama

Niedawno informowaliśmy o tym, że  odbyła się sekcja zwłok Daniela, który zginął podczas policyjnego pościgu w lesie niedaleko Dobrego Miasta. Daniela przejechało policyjne BMW, które go ścigało. Powodem śmierci były obrażenia klatki piersiowej!

Informacje uzyskane 6 maja przez Twój Kurier Olsztyński (TKO.pl) od prokuratury nie pozostawiają najmniejszych złudzeń. To policjanci zabili Daniela swoim radiowozem.
Wyniki sekcji zwłok wskazują, że przyczyną zgonu 23-letniego motocyklisty były obrażenia tułowia doznane najprawdopodobniej na skutek przejechania przez samochód – poinformował nas prokurator Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Olsztyńska prokuratura nadal prowadziła swoje śledztwo. Zostali przesłuchani świadkowie tragedii. Śledczy sprawdzają, czy policjanci przejechali Daniela, kiedy ten gwałtownie zahamował, czy staranowali motocyklistę przekraczając swoje uprawnienia.

reklama

Dziś (16.05) rzecznik prokuratury poinformował, że: – Po zebraniu wstępnego niezbędnego materiału dowodowego, na wniosek Prokuratora Rejonowego Olsztyn-Północ w Olsztynie, w dniu 7 maja 2019 r. Prokurator Okręgowy w Olsztynie przekazał Prokuraturze Rejonowej w Giżycku do prowadzenia śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22.04.2019r. Rzecznik Prasowy Krzysztof Stodolny dodaje: – Przyczyną przekazania była konieczność zachowania bezstronności w sprawie, gdyż w wypadku uczestniczyli funkcjonariusze Policji z KMP w Olsztynie. Aktualnie Prokurator Rejonowy w Giżycku po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, podejmie dalsze czynności procesowe. 

Przypomnijmy. Daniel wybrał się na przejażdżkę swoim crossem w wielkanocny poniedziałek. Jego motor nie miał tablic rejestracyjnych. Do kontroli chcieli go zatrzymać policjanci w nieoznakowanym radiowozie.
Daniel zamiast zatrzymać się do kontroli uciekł na motorze w las. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po kilkuset metrach jego motor został rozjechany przez radiowóz.
Daniel był absolwentem Zespołu Szkół Samochodowych w Olsztynie. Pasjonował się motoryzacją i sportami walki. Niedawno odbył się jego pogrzeb.

Więcej:

Wracamy do tematu. Pościg za motocyklistą pod Olsztynem. Nagranie z radiowozu [WIDEO]

Odbył się pogrzeb motocyklisty Daniela zabitego w policyjnym pościgu [FOTO]

„Radiowóz przejechał po motocykliście”. Tragiczny finał policyjnego pościgu pod Olsztynem

reklama

luty, 2020

27LUT17:00Spotkanie autorskie z Januszem SzostakiemKsiążnica Polska, Pl. Jana Pawła II 2/3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

8 KOMENTARZE

 1. Jak zwykle polaczki cebulaki a to a to sramto… tych jeba… policjantow winaa i tyle,co teraz bedzicie ich za raczke prowadzic, matactwo krecenia i sie wywiną od kary kur… jeba… !!! Do puchy PSY warowac
  !!!

 2. Mam nadzieję, że policjanci zostaną uniewinnieni. Szkoda młodego człowieka ale popisy nie zawsze popłacają. To, że nie lubił psów i miał ich w wielkim poważaniu , to był jego problem. Ale, żeby aż tak nienawidzieć człowieka w mundurze, żeby ryzykować życiem???

  1
  2
 3. Kolejne sprostowanie tym razem z faktami!
  Młody człowiek został zamordowany z premedytacją.Przez tych co są zobowiązani by chronić obywateli.Uciekał bo się ich bał i widać słusznie.Wielu nie uciekło jak Igor Stachowiak.

  6
  9
 4. Kolejne sprostowanie tym razem z faktami.
  Młody człowiek został zamordowany z premedytacją.Przez tych co są zobowiązani by chronić obywateli.Uciekał bo się ich bał i widać słusznie.Wielu nie uciekło jak Igor Stachowiak.

  4
  5
 5. Na miejscu policjantów, jak już się sytuacja uspokoi rozważyłabym pozwanie „gazety” za zniesławienie. Aż trudno uwierzyć, że bez żadnych konsekwencji można pisać, że ktoś kogoś zabił…. Ludzi zastanówcie się co wy robicie!

  9
  10
 6. Lekcja dziennikarstwa dla Pana „dziennikarza” jak powinien pisać artykuły w których chce przekazać fakty, a nie szukać sensacji:

  Przypomnijmy. Daniel wybrał się na przejażdżkę swoim crossem w wielkanocny poniedziałek. Jego motor nie miał tablic rejestracyjnych. Do kontroli chcieli go zatrzymać policjanci w nieoznakowanym radiowozie. Aby zatrzymać pojazd policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Pomimo tego, Daniel zamiast zatrzymać się do kontroli uciekł na motorze w las. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po kilkuset metrach, Daniel nie zapanował nad motorem, i jego motor przewrócił się, co spowodowało wypadek – goniący go radiowóz najechał na motor i jego kierowcę.

  Daniel był absolwentem Zespołu Szkół Samochodowych w Olsztynie. Pasjonował się motoryzacją i sportami walki. Już wielokrotnie uciekał policjantom. Pomimo licznych apelów zarówno do niego i jego rodziców nie zmienił swojego postępowania. Niedawno odbył się jego pogrzeb.

  19
  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X