26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Tylko u nas! Kody promocyjne dla Bolt w Olsztynie

WiadomościTylko u nas! Kody promocyjne dla Bolt w Olsztynie

Bolt Olsztyn dołącza do grona 15 miast w Polsce, w których dostępna będzie ta aplikacja. Jest to platforma łącząca kierowców z pasażerami. Najniższe na rynku ceny przejazdów dla klientów oraz znajomość ceny przejazdu przed jego rozpoczęciem to tylko niektóre z korzyści płynących z korzystania z usługi. 

reklama

Jakie są zalety aplikacji?

Dzięki aplikacji Bolt, mieszkańcy Olsztyna będą mogli podróżować szybko i komfortowo, płacąc najniższe ceny rynkowe. Platforma oferuje na start zniżki dla klientów, którzy na przejazdach mogą zaoszczędzić nawet do 50%.

Cena przejazdu

Opłata startowa dla pasażera wynosi 4 zł, cena za kilometr to 1,30 zł oraz 0,25 gr za minutę. Aby móc zamówić przejazd, należy na smartfonie zainstalować aplikację Bolt Olsztyn. Jeszcze przed potwierdzeniem przejazdu pasażer informowany jest o tym, jaka będzie jego całkowita cena. Może również zobaczyć imię kierowcy, a także markę i numer rejestracyjny samochodu. Wszystkie te dane, wraz z dokładną trasą przejazdu, zostają zapisane w aplikacji, co wpływa na bezpieczeństwo pasażerów. Cenę, oraz przewidywany czas oczekiwania na kierowcę, można również sprawdzić podczas korzystania z Google Maps. Istotnym elementem aplikacji jest również możliwość wystawienia oceny kierowcy, aby poinformować innych użytkowników o tym, czy byliśmy zadowoleni z usługi.

reklama

Kody promocyjne

Wpisując kod OLSZTYN – odbierasz 20 PLN zniżki na pierwszy przejazd i 50% zniżki na kolejne.

Aplikacje można pobrać tutaj: Bolt Google Play | Bolt AppStore

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anna
10 maja 2019 13:07

Może złotówy zaczną się w końcu myć, żeby nie śmierdziało w taksówce?

Taxi
10 maja 2019 10:23

Nielegalne to są taxi ze zamiast 20 zl za trasę biorą 50zł. Walić taxi teraz tylko Bolt

Polecane