Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Razem damy radę!

reklama

Dla Jerzego Antoniego Gosiewskiego (lista nr 1, miejsce nr 10) start w tegorocznych wyborach parlamentarnych nie jest wejściem do nieznanej rzeki, ale powrotem na znane wody – byłemu posłowi na Sejm V i VI kadencji w równym stopniu trudno odmówić zarówno doświadczenia, jaki i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Urodzony w Makowie Mazowieckim Jerzy Gosiewski jest absolwentem Wydziału Leśnego na SGGW w Warszawie. Jednak rozstanie z naszym regionem, skąd pochodzą jego rodzice, nie potrwało długo – po studiach przeniósł się do województwa warmińsko-mazurskiego, z którym związał swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe.

Inżynier leśnik, technik hodowca, rolnik, pedagog, ogrodnik z uprawnieniami z zakresu informatyki, prawa, ekonomii, analizy wartości, organizacji pracy i zarządzania… To nie fragmenty wycięte z kilku CV, ale fragment życiorysu Jerzego Gosiewskiego, człowieka wielu profesji, posiadającego liczne umiejętności. Kandydat na posła pracował także w rodzinnym gospodarstwie rolnym i w leśnictwie, był nauczycielem matematyki i kalkulacji oraz wykładowcą i instruktorem różnych kursów zawodowych.

reklama

Po sprawowaniu przez niego mandatu radnego miejskiego, kiedy przewodniczył Komisji Przetargowej oraz Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Edukacji, Oświaty, Sportu i Turystyki, przyszedł w końcu czas na pracę w sejmiku wojewódzkim. W tym czasie kierował Komisją Samorządu Terytorialnego i Bezpieczeństwa Publicznego. Działalność samorządowa Jerzego Gosiewskiego przerodziła się z czasem w karierę parlamentarną – mieszkańcy okręgu olsztyńskiego dwukrotnie mu zaufali, gdy startował z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Zaangażowanie i aktywna praca w Sejmie zaowocowały mianem najaktywniejszego posła V i VI kadencji. W latach 2005-2011 Jerzy Antoni Gosiewski złożył w Sejmie 127 interpelacji poselskich i 18 zapytań poselskich. Wygłosił 985 wypowiedzi z trybuny sejmowej, pracował w 4 sejmowych komisjach i 29 podkomisjach nadzwyczajnych, z czego w 10 był przewodniczącym lub zastępcą.

Start byłego posła PiS-u w nadchodzących wyborach popierają niemal wszyscy, którzy mieli okazję z nim współpracować. – Jerzy Antoni Gosiewski posiada ogromną wiedzę i ma duże doświadczenie w wielu dziedzinach, głównie w zakresie leśnictwa, rolnictwa, środowiska, infrastruktury, zdrowia, opieki społecznej, sportu i finansów publicznych. Jurek w Parlamencie pokazał się jako wyjątkowo aktywny i skuteczny Poseł na Sejm RP. Potrzebni są Nam pracowici i oddani Polsce ludzie. Mam nadzieję, że będę mogła z Jurkiem pracować w VIII kadencji Sejmu RP.

Prywatnie kandydat na posła jest mężem i ojcem czworga dzieci. Jego hobby to sport, brydż i historia, interesuje się także matematyką oraz gospodarką łowiecką.

Jerzy Antoni Gosiewski startuje z listy nr 1 KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce nr 10 w okręgu olsztyńskim (nr 35). Chcesz wiedzieć więcej o kandydacie? Zajrzyj na stronę Jerzego Gosiewskiego (TUTAJ) lub Facebooka (TUTAJ).

Sfinansowane ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość

reklama

grudzień, 2019

14GRU15:00Tomasz Organek w Planecie 11 - Piosenka potrzebuje tekstuPlaneta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie, ul. Piłsudskiego 38

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X