reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Honda rozbita na płocie przy pływalni. Jadący samochodem mężczyźni uciekli

EłkHonda rozbita na płocie przy pływalni. Jadący samochodem mężczyźni uciekli

Groźna sytuacja przy pływalni w Ełku. Samochód osobowy wjechał w ogrodzenie, a jadący nim mężczyźni nagle zniknęli z miejsca zdarzenia.

reklama

Kolizja na ul. Sikorskiego w Ełku – auto wjechało na chodnik

Około godziny 9:00 na ul. Sikorskiego w Ełku doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący hondą stracił kontrolę nad pojazdem, wjechał na chodnik i z impetem uderzył w ogrodzenie w pobliżu pływalni miejskiej.

Zdarzenie miało miejsce w ruchliwej okolicy, na szczęście w tym czasie nikt z przechodniów nie znajdował się na torze jazdy auta. Samochód został poważnie uszkodzony a ogrodzenie wyrwane.

reklama

Nietrzeźwi mężczyźni próbowali uciec z miejsca zdarzenia

Świadkowie zdarzenia zauważyli, jak z pojazdu wysiadło dwóch mężczyzn, którzy oddalili się pieszo. Policjanci zareagowali błyskawicznie i zatrzymali obu nieopodal miejsca zdarzenia.

„Z pojazdu wyszli dwaj mężczyźni, obaj oddalili się od samochodu. Szybko zostali zatrzymani przez policjantów nieopodal miejsca zdarzenia. Obaj są nietrzeźwi” – podaje Komenda Powiatowa Policji w Ełku.

Obecnie trwa ustalanie, który z nich prowadził pojazd. Zatrzymani odpowiedzą za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Policja zabezpieczyła miejsce wypadku przy ełckiej pływalni

Policja zabezpieczyła miejsce kolizji. Cała sytuacja wydarzyła się tuż obok ełckiej pływalni, co dodatkowo potęgowało zagrożenie dla pieszych.

źródło: KPP Ełk

Przeczytaj także

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Bez glutenu, ale z wyborem dań. Ten catering z Olsztyna wyróżnia się w całej Polsce

Dieta bezglutenowa nie musi oznaczać ograniczeń. W Olsztynie działa catering, który pozwala wybierać dania, a jednocześnie daje pełne bezpieczeństwo dla osób z celiakią.

Proste i eleganckie sukienki – ponadczasowy styl na każdą okazję

Proste i eleganckie sukienki wizytowe na każdą okazję.

Premiera nowego Jeepa Compassa w Olsztynie. Więcej technologii, więcej komfortu, trzy napędy

Dla odwiedzających salon Jeep w Olsztynie premiera nowego modelu to okazja, by sprawdzić, jak wszystkie te rozwiązania prezentują się na żywo.

Kiedy po zgonie w mieszkaniu trzeba wymienić podłogę?

Czy zawsze trzeba wymienić całą podłogę?

Okulary fotochromowe i szkła Transitions — czy warto inwestować?

Ochrona przed światłem niebieskim i UV jako standard.

Likwidacja sklepu meblowego w Olsztynie. Wyprzedaże nawet po 80%

Długa nie będzie takiej okazji aby kupić tanio meble!

Tłumy przedsiębiorców w Hali Urania. Targi HoReCa MAG Dystrybucja wielkim sukcesem

Tłumy przedsiębiorców w Olsztynie. Targi „Wiosenny Impuls Sprzedaży” ogromnym sukcesem.

Pan Adrian przejechał 500 km, żeby spróbować słynnego burgera w Olsztynie

Wiedzieliście, że lokal z Olsztyna zdobył po raz trzeci tytuł Burgera Roku?

TARGI dla sklepów, restauracji i hoteli w Gdańsku – branża HoReCa 2026

Już 19 marca 2026 roku w Gdańsku odbędzie się wydarzenie skierowane do właścicieli sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli oraz firm działających w branży HoReCa.

Octobank: Wzrost turystyki wzmacnia rolę infrastruktury finansowej Uzbekistanu

Turystyka to dziś nie tylko logistyka i trasy podróży, ale również komfort finansowy.

Art School w Olsztynie. Szkoła podstawowa, która rozwija talenty i buduje pewność siebie

Trwa właśnie nabór do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
reklama
reklama