fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Skończyły się już tanie bilety na Kortowiadę. Cena mocno wzrasta

reklama

To będzie 60. edycja najlepszych juwenaliów w Polsce, czyli Kortowiady! Koncerty na Górce Kortowskiej przyciągają tłumy słuchaczy, a zarazem uczestników juwenaliów, w dużej mierze studentów. W tym roku odbędą się 17 i 18 maja. Kortowiada po raz pierwszy w historii wprowadza bilety na koncerty. 

O cenach biletów pisaliśmy w artykule: Kortowiada 2019: Wiemy ile będą kosztowały bilety na koncerty

Bilety jednorazowe na górkę kortowską do tej pory kosztowały 10 zł za ulgowy jednorazowy i 15 zł za ulgowy karnet. Wejściówki cieszyły się dużym zainteresowaniem i zostały wyprzedane. Organizator otworzył kolejna pulę, ale tym razem z podwyższoną ceną.

reklama

Obecnie bilety kosztują:

– jednorazowy ulgowy – 15 zł

– jednorazowy normalny – 30 zł

– karnet ulgowy – 20 zł

– karnet normalny – 40 zł

Ulgowy karnet oraz ulgowy jeden dzień – tylko dla studentów UWM. Sprawdzanie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej.

Wstęp tylko dla osób powyżej 16-ego roku życia. Osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren obiektu wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.

Wymiana na opaski będzie możliwa od 13 maja.

Więcej:

Kortowiada: Organizatorzy ujawnili pierwsze gwiazdy, które wystąpią na górce

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze