12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Skończyły się już tanie bilety na Kortowiadę. Cena mocno wzrasta

Strona główna Wiadomości Skończyły się już tanie bilety na Kortowiadę. Cena mocno wzrasta
reklama

To będzie 60. edycja najlepszych juwenaliów w Polsce, czyli Kortowiady! Koncerty na Górce Kortowskiej przyciągają tłumy słuchaczy, a zarazem uczestników juwenaliów, w dużej mierze studentów. W tym roku odbędą się 17 i 18 maja. Kortowiada po raz pierwszy w historii wprowadza bilety na koncerty. 

O cenach biletów pisaliśmy w artykule: Kortowiada 2019: Wiemy ile będą kosztowały bilety na koncerty

reklama

Bilety jednorazowe na górkę kortowską do tej pory kosztowały 10 zł za ulgowy jednorazowy i 15 zł za ulgowy karnet. Wejściówki cieszyły się dużym zainteresowaniem i zostały wyprzedane. Organizator otworzył kolejna pulę, ale tym razem z podwyższoną ceną.

Obecnie bilety kosztują:

– jednorazowy ulgowy – 15 zł

– jednorazowy normalny – 30 zł

– karnet ulgowy – 20 zł

– karnet normalny – 40 zł

Ulgowy karnet oraz ulgowy jeden dzień – tylko dla studentów UWM. Sprawdzanie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej.

Wstęp tylko dla osób powyżej 16-ego roku życia. Osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren obiektu wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.

Wymiana na opaski będzie możliwa od 13 maja.

Więcej:

Kortowiada: Organizatorzy ujawnili pierwsze gwiazdy, które wystąpią na górce

reklama
reklama

5 KOMENTARZE

  1. Ci idioci nas tylko testują za rok bilety będą po 40 zł dzień A karnety po 150 impreza głównie jest studencką Ale zjeżdżają się ludzie z całej Polski na najlepsze juwenalia w kraju i nic dziwnego że są opłaty Ale jak Kurwa można tak robić czesc biletów za x A jak poszły jak bułki maślane z tyrolskiej to są podnieśli cena od tak żenada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma