fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Naćpali i zgwałcili nastolatkę z Olsztyna. Policja prowadzi śledztwo!

WiadomościNaćpali i zgwałcili nastolatkę z Olsztyna. Policja prowadzi śledztwo!

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

To, co spotkało młodą mieszkankę Olsztyna dwa dni temu, powinno być przestrogą dla każdej dziewczyny! Nie bawcie się z ćpunami, bo może stać się wam wielka krzywda!

Olsztynianka poszła na imprezę do mieszkania na Śródmieściu. Na domówce było wszystko. I alkohol i narkotyki! Ktoś najwyraźniej dolał nastolatce do napoju tzw. giebla. To narkotyk robiony z kwasu do czyszczenia części samochodowych…. Działa jak pigułka gwałtu!
Nastolatka ocknęła się, kiedy zboczeńcy udający znajomych zabawiali się nią. Szybko uciekła oprawcom. Trafiła do szpitala, a policja zaczęła szukać gwałcicieli.

Teraz dziewczyna stara się dojść do siebie. Ma opiekę psychologów. Zboczeńcy uciekli z mieszkania, jak tylko zorientowali się, że nastolatka nie ma zamiaru tak zostawić sprawy! Policja przystąpiła do wyjaśniania zdarzenia.
I choć może wydawać się, że podobne zdarzenia dotyczą tylko tzw. patologii, to jest zupełnie inaczej! Bardzo często dochodzi do wykorzystania seksualnego podczas imprez, gdzie pojawiają się narkotyki.

Namierzenie i zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej

Ofiary tych przestępstw zazwyczaj nie zgłaszają się na policję, bo jest im wstyd i boją się o swoją opinię. Tym bardziej, że naćpani imprezowicze, swoje seksualne zabawy z nieprzytomnymi dziewczynami często nagrywają dla zabawy telefonami.

W Olsztynie głośny był tragiczny przypadek, kiedy rok temu nastolatka, po takiej właśnie zabawie i orgii, popełniła samobójstwo!

reklama
reklama
reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze