14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Duży może więcej! Szczególnie TIR!

Strona główna Wiadomości Duży może więcej! Szczególnie TIR!
reklama

Ten wypadek wyglądał naprawdę groźnie! Tak kończy się jazda samochodem, kiedy kierowca myśli o smaku kurczaków z KFC, zamiast skupić się na bezpieczeństwie jazdy!

Refleksowi kierowcy TIRa, właściciel osobówki wyjeżdżającej z placu Restauracji KFC, przy ulicy Pstrowskiego w Olsztynie, zawdzięcza życie! Będzie musiał dobrze zapłacić blacharzowi za klepanie lewej strony swojego samochodu, ale jest cały i zdrowy. Pisk opon i głuchy huk uderzenia wyrwały znad przekąsek gości KFC. To biesiadujący jeszcze chwilę wcześniej razem z nimi gość restauracji wyjechał na ulicę Pstrowskiego. Wprost pod koła TIRa! Kierowca ciężarówki wykazał się nie lada refleksem. Zdarzył przycisnąć pedał hamulca do samego końca w ostatniej chwili. Potężny pojazd mógł przecież dosłownie przejechać po osobówce! Kierowcy!

reklama

Zachowajcie szczególną uwagę! Ostatnie dni, to zmiana pogody i skaczące ciśnienie. W takich warunkach łatwo o rozkojarzenie. Stąd prawdopodobnie, tak duża ilości wypadków na ulicach Olsztyna.

reklama
reklama

4 KOMENTARZE

  1. No ja myśle ze te wypadki w Olsztynie to raczej nie ze względu na kaprysy pogodowe a ze względu na cudowne rozwiązania komunikacyjne 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma