26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Duży może więcej! Szczególnie TIR!

OlsztynDuży może więcej! Szczególnie TIR!

Ten wypadek wyglądał naprawdę groźnie! Tak kończy się jazda samochodem, kiedy kierowca myśli o smaku kurczaków z KFC, zamiast skupić się na bezpieczeństwie jazdy!

reklama

Refleksowi kierowcy TIRa, właściciel osobówki wyjeżdżającej z placu Restauracji KFC, przy ulicy Pstrowskiego w Olsztynie, zawdzięcza życie! Będzie musiał dobrze zapłacić blacharzowi za klepanie lewej strony swojego samochodu, ale jest cały i zdrowy. Pisk opon i głuchy huk uderzenia wyrwały znad przekąsek gości KFC. To biesiadujący jeszcze chwilę wcześniej razem z nimi gość restauracji wyjechał na ulicę Pstrowskiego. Wprost pod koła TIRa! Kierowca ciężarówki wykazał się nie lada refleksem. Zdarzył przycisnąć pedał hamulca do samego końca w ostatniej chwili. Potężny pojazd mógł przecież dosłownie przejechać po osobówce! Kierowcy!

Zachowajcie szczególną uwagę! Ostatnie dni, to zmiana pogody i skaczące ciśnienie. W takich warunkach łatwo o rozkojarzenie. Stąd prawdopodobnie, tak duża ilości wypadków na ulicach Olsztyna.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ŁośSuperKtoś
13 marca 2019 13:24

No ja myśle ze te wypadki w Olsztynie to raczej nie ze względu na kaprysy pogodowe a ze względu na cudowne rozwiązania komunikacyjne 🙂

Oln
13 marca 2019 09:17

“Przy ulicy Pstrowskiego w Olsztynie”, czyli news sprzed kilku lat, albo ta słynna “rzetelność” dziennikarska.

Polecane