14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Zalando Lounge Olsztynek szuka pracowników

Strona główna Polecane artykuły Zalando Lounge Olsztynek szuka pracowników
reklama

Zalando Lounge Olsztynek, klub zakupowy Zalando, rozpoczął współpracę z dostawcą usług logistycznych Fiege e-Com North w celu obsługi procesów operacyjnych centrum dystrybucyjnego Zalando Lounge w Olsztynku. Fiege nadzoruje proces rekrutacji na około 500 stanowisk, które zostaną utworzone dla centrum w środkowej fazie inwestycji.

W lipcu 2018 r. Zalando Lounge świętowało ceremonię zawieszenia wiechy w centrum o powierzchni 130 000 metrów kwadratowych. Poza Großbeeren w Niemczech, obiekt w Olsztynku jest pierwszym międzynarodowym centrum logistycznym Zalando Lounge. Magazyn wyposażony będzie w zaawansowane technologie automatyzacyjne, m.in. sortery porządkujące pojedyncze artykuły pod konkretne zamówienie oraz sorter zewnętrzny, który kierować będzie towar do właściwego miejsca dostawy. Operacje będą prowadzone przez Fiege od początku marca 2019 roku.

reklama

Dzięki inwestycji w nowe centrum logistyczne udoskonalimy obsługę naszych klientów w całej Europie i uzyskamy większą elastyczność w optymalizowaniu naszej działalności. Rozmiar i konfiguracja nowego centrum pozwala nam rozszerzyć ofertę o dodatkowe marki i artykuły, takie jak na przykład tekstylia domowe. Zaledwie kilka miesięcy po uroczystości zadaszenia, nasz partner może już rozpocząć rekrutację pracowników. Cieszymy się na współpracę z Fiege, której celem jest zarządzanie obiektem i stworzenie silnego zespołu pracowników – mówi Martin Rost, Senior Vice President Offprice (Zalando Lounge i Outlets).

Ponieważ nadzorujemy już polskie centrum logistyczne Zalando w Gardnie pod Szczecinem, cieszymy się, że również Zalando Lounge dołączyło do partnerstwa z nami i powierzyło nam obsługę centrum w Olsztynku. Swoją pracą i zaangażowaniem będziemy wspierać Zalando Lounge w dalszym udoskonalaniu procesów obsługi klienta i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej firmy na rynku. Jesteśmy przekonani, że nasz wykwalifikowany zespół operacyjny w Polsce zapewni Zalando Lounge serwis na najwyższym poziomie, jakiego oczekują klienci klubu – wyjaśnia Piotr Kohmann, Prezes Zarządu Fiege e-Com North.

Wysoki potencjał rekrutacyjny, a także dogodne położenie geograficzne i infrastruktura, z bezpośrednim połączeniem z drogami ekspresowymi S51 i S7 były głównymi kryteriami wyboru Olsztynka jako lokalizacji dla centrum logistycznego w Polsce.

Zalando Lounge ma około 15 milionów członków na 13 rynkach europejskich i oferuje wyłączny dostęp do 2500 marek z rabatami do 75 procent. Stanowi uzupełnienie Zalando Fashion Store o specjalne kampanie sprzedażowe dostępne przez ograniczony czas, skierowane do klientów szukających doskonałego stosunku jakości do ceny.

Aplikacje można składać na stronach: pracuj.pl and fiege.com/pl/olsztynek/

reklama
reklama

23 KOMENTARZE

 1. Oszuści. Obiecują jedno a robią drugie. Na rozmowie rekrutacyjnej ładnie i pięknie tak przyjdzie Pan pracować potrzebujemy takich jak Pan a później dupa się odkrecaja i wymyślają aby nie dać tej umowy co miała być. Zwłaszcza pani Katarzyna z działu HR. Która traktuje ludzi z góry i olewa.pojechala do Afryki za pieniądze które my dla niej zarabiamy. Robi się z tego obóz pracy.

 2. Oczywiście nie ma co się spodziewać większej sumy skoro się nie przepracowało całego miesiąca, ludzie jesteście zazdrosni nie chcecie pracować to nie wypowiadajcie się. A z resztą czego się spodziewać po takich inteligentach

 3. Ludzie dajcie spokój, wybredzacie a jakie macie wykształcenie? Jakie doświadczenie? Gdzie byliście co widzieliście? Żyjecie w ubogiej Polsce karmiąc się reklamami i YouTube i myslicie że świat jest naprawdę taki kolorowy i bogaty??

  6
  2
  • Każdy powinien zarabiać godnie, a tacy jak ty niech spier.. bo psami poszczuje. W tym kraju nawet wykształcenie i doświadczenie nie gwarantuje wysokich zarobków. W dupie byłeś i gówno widziałeś….

   2
   1
  • Oczywiście nie ma co się spodziewać większej sumy skoro się nie przepracowało całego miesiąca, ludzie jesteście zazdrosni nie chcecie pracować to nie wypowiadajcie się. A z resztą czego się spodziewać po takich inteligentach

   1
   2
   • Tak na prawdę to ja myślę że nikt prawdy niepowie ile wziął wypłaty a wyzysk jest wszędzie. Trzeba się samemu przekonać bo tak jeden to mówi inny tamto

   • GalAnonim, faktycznie masz się czym chwalić….. No ale zapewne na tanie piwo jest….co chciec wiecej od zycia… Teatr, kino, restauracja? A po co to komu. Przeciez można kiepskich obejrzeć w TV sciskając w ręku browar z biedry. To tak jak z tym pijakiem, który ogląda porno,, pije tanie wino i masturbuje sie…. mówiąc sam do siebie ” Nie ma to jak dziw. i szampan ” Typowy obraz społeczeństwa i wyborców pisdu

    1
    2
 4. Może jak pani z rekrutacji się dokształci i przestanie łamać prawo , to w końcu kogoś znajda. Męża pytała ile ma dzieci , czy jest żonaty i czy zamierza jeszcze mieć dzieci . Także niestety singli w wieku 20 lat , z 20 latami doświadczenia w zawodzie , raczej nie znajda

  5
  8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma