26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Zalando Lounge Olsztynek szuka pracowników. Jakie zarobki?

WiadomościZalando Lounge Olsztynek szuka pracowników. Jakie zarobki?

Zalando Lounge Olsztynek, klub zakupowy Zalando, rozpoczął współpracę z dostawcą usług logistycznych Fiege e-Com North w celu obsługi procesów operacyjnych centrum dystrybucyjnego Zalando Lounge w Olsztynku. Fiege nadzoruje proces rekrutacji na około 500 stanowisk, które zostaną utworzone dla centrum w środkowej fazie inwestycji.

reklama

W lipcu 2018 r. Zalando Lounge świętowało ceremonię zawieszenia wiechy w centrum o powierzchni 130 000 metrów kwadratowych. Poza Großbeeren w Niemczech, obiekt w Olsztynku jest pierwszym międzynarodowym centrum logistycznym Zalando Lounge. Magazyn wyposażony będzie w zaawansowane technologie automatyzacyjne, m.in. sortery porządkujące pojedyncze artykuły pod konkretne zamówienie oraz sorter zewnętrzny, który kierować będzie towar do właściwego miejsca dostawy. Operacje będą prowadzone przez Fiege od początku marca 2019 roku.

Zalando Lounge Olsztynek szuka pracowników. Jakie zarobki? Olsztynek Wiadomości, OlsztynDzięki inwestycji w nowe centrum logistyczne udoskonalimy obsługę naszych klientów w całej Europie i uzyskamy większą elastyczność w optymalizowaniu naszej działalności. Rozmiar i konfiguracja nowego centrum pozwala nam rozszerzyć ofertę o dodatkowe marki i artykuły, takie jak na przykład tekstylia domowe. Zaledwie kilka miesięcy po uroczystości zadaszenia, nasz partner może już rozpocząć rekrutację pracowników. Cieszymy się na współpracę z Fiege, której celem jest zarządzanie obiektem i stworzenie silnego zespołu pracowników – mówi Martin Rost, Senior Vice President Offprice (Zalando Lounge i Outlets).

reklama

Ponieważ nadzorujemy już polskie centrum logistyczne Zalando w Gardnie pod Szczecinem, cieszymy się, że również Zalando Lounge dołączyło do partnerstwa z nami i powierzyło nam obsługę centrum w Olsztynku. Swoją pracą i zaangażowaniem będziemy wspierać Zalando Lounge w dalszym udoskonalaniu procesów obsługi klienta i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej firmy na rynku. Jesteśmy przekonani, że nasz wykwalifikowany zespół operacyjny w Polsce zapewni Zalando Lounge serwis na najwyższym poziomie, jakiego oczekują klienci klubu – wyjaśnia Piotr Kohmann, Prezes Zarządu Fiege e-Com North.

Wysoki potencjał rekrutacyjny, a także dogodne położenie geograficzne i infrastruktura, z bezpośrednim połączeniem z drogami ekspresowymi S51 i S7 były głównymi kryteriami wyboru Olsztynka jako lokalizacji dla centrum logistycznego w Polsce.

Zalando Lounge ma około 15 milionów członków na 13 rynkach europejskich i oferuje wyłączny dostęp do 2500 marek z rabatami do 75 procent. Stanowi uzupełnienie Zalando Fashion Store o specjalne kampanie sprzedażowe dostępne przez ograniczony czas, skierowane do klientów szukających doskonałego stosunku jakości do ceny.

reklama

Aplikacje można składać na stronach: pracuj.pl and fiege.com/pl/olsztynek/

Zostaw swoja opinię na temat Zalanado Olsztynek na dole w komentarzach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

42 KOMENTARZY

42 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gróby
29 kwietnia 2021 17:01

Jakie zarobki ? Proszę o szczerość , i co z dojazdami osoba z poza Olsztyna

Oper
29 kwietnia 2021 16:53

Ja w Michel.. mam 4800 neto

Polecane