14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Rozróba w kortowskim akademiku. Interweniowała policja

Strona główna Wiadomości Rozróba w kortowskim akademiku. Interweniowała policja
reklama

Pan Michał chciał się poczuć jak prawdziwy student. W poniedziałek (04.02) około południa mężczyzna wbił się bez zaproszenia do akademika nr. 119.

Zaliczoną sesję trzeba opić, tylko problem kto ma stawiać. Jak wiadomo w akademiku bieda aż piszczy. Studenci próbowali namówić pana Michała, aby skoczył do żabki po alkohol. – Nie jestem waflem! – krzyknął niedoszły student i rozbił leżący na stole talerz. Wybuchła awantura. Studenci próbowali go uspokoić, wezwali straż uniwersytecką, która z kolei wezwała policję.

reklama

– Potwierdzam, że taka interwencja miała miejsce – komentuje asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej Policji. – Mężczyzna ten awanturował się w Domu Studenta, znajdował się pod wpływem alkoholu i został przetransportowany do izby wytrzeźwień. Odpowie za zakłócanie porządku publicznego.

Dom Studenta nr 119 przy ul. Dybowskiego

reklama
reklama

9 KOMENTARZE

  • Mam wrażenie ,że ostatnio robi sie gównoburze z kazdej sytuacji, nawet jak ktos dostanie kiedys biegunki to w Twoimkurierzeolsztynskim to przeczytamy pewnie.

  • W naszym DS sami ogarniamy takie akcje, po co to na całe miasto głosić i żeby na wszystkich szła taka opinia, słabo DS 119

 1. Imprezy na Kortowie są prawie co noc, a są takie głośne, że słychać je na Słonecznym Stoku i Osiedlu Mleczna.
  Nikt nie ma kontroli nad akademikami.

  3
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma