13 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W pociągu z Olsztyna było niewyobrażalnie brudno i śmierdząco? Pani Ewa: – Uwłacza to ludzkiej godności

WiadomościW pociągu z Olsztyna było niewyobrażalnie brudno i śmierdząco? Pani Ewa: -...

Jakie to smutne! Bilety na pociąg są naprawdę drogie, a wagony śmierdzą i można się w nich przykleić do ściany! PKP Intercity dobrze o tym wie i może dlatego uznało, że smród i brud w pociągu, to powód do reklamacji!

reklama

Właśnie smrodu i brudu w podróży PKP Intercity, na trasie Jeziorak-Olsztyn-Poznań, nie wytrzymała Pani Ewa Nosowicz. Elegancka kobieta jest na co dzień pracownikiem Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. I właśnie obowiązki służbowe powodują, że dużo czasu spędza w pociągach.

Irytacja Pani Ewy była tak duża, że opisała swoje wrażenia na FB.
Brudno, niewyobrażalnie brudno i śmierdząco. Zgłosiłam przed chwilą do Biura Rzecznika. Uwłacza to ludzkiej godności. Rozumiem, że wagon może być stary, ale nic nie usprawiedliwia lepiącego brudu, pełnych śmietników, smrodu i przerażająco brudnych toalet – napisała podróżna.
Na reakcję PKP nie trzeba było długo czekać. Kolejarze zachowali się, jak trzeba. Uprzejmie przeprosili, zaproponowali złożenie reklamacji i ubieganie się o zwrot pieniędzy. Oby nikt więcej nie musiał przeżywać takich katuszy w pociągu, jak Pani Ewa!

Wiatr przewrócił drzewo na tory kolejowe. Pociąg utknął
reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rs4
6 marca 2019 20:07

jeziorak to nazwa pociagu, a miejscowość, z ktorej jedzie. co za idiota to pisal?

Maja
6 marca 2019 09:26

Mam wrażenie, że powyższe komentarze pisały właśnie panie sprzątające wagony. Bo skąd niby taka wiedza że to firma zewnętrzna? Dla zwykłego pasażera wszystko to PKP. Więc drogie panie, do roboty i lepiej się przykładać! A jeśli praca nie odpowiada to zawsze można zmienić ją na inną. Pracy jako ekspedientka w sklepie jest multum, wtedy byście zobaczyły co to znaczy ciężka praca. Pozdrawiam lud pracujący.

Popularne
Ogłoszenia
Będzie połączenie kolejowe z Mazur na Mazowsze
Wiatr przewrócił drzewo na tory kolejowe. Pociąg utknął