14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

W pociągu z Olsztyna było niewyobrażalnie brudno i śmierdząco? Pani Ewa: – Uwłacza to ludzkiej godności

Strona główna Wiadomości W pociągu z Olsztyna było niewyobrażalnie brudno i śmierdząco? Pani Ewa: -...
reklama

Jakie to smutne! Bilety na pociąg są naprawdę drogie, a wagony śmierdzą i można się w nich przykleić do ściany! PKP Intercity dobrze o tym wie i może dlatego uznało, że smród i brud w pociągu, to powód do reklamacji!

Właśnie smrodu i brudu w podróży PKP Intercity, na trasie Jeziorak-Olsztyn-Poznań, nie wytrzymała Pani Ewa Nosowicz. Elegancka kobieta jest na co dzień pracownikiem Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. I właśnie obowiązki służbowe powodują, że dużo czasu spędza w pociągach.

reklama

Irytacja Pani Ewy była tak duża, że opisała swoje wrażenia na FB.
Brudno, niewyobrażalnie brudno i śmierdząco. Zgłosiłam przed chwilą do Biura Rzecznika. Uwłacza to ludzkiej godności. Rozumiem, że wagon może być stary, ale nic nie usprawiedliwia lepiącego brudu, pełnych śmietników, smrodu i przerażająco brudnych toalet – napisała podróżna.
Na reakcję PKP nie trzeba było długo czekać. Kolejarze zachowali się, jak trzeba. Uprzejmie przeprosili, zaproponowali złożenie reklamacji i ubieganie się o zwrot pieniędzy. Oby nikt więcej nie musiał przeżywać takich katuszy w pociągu, jak Pani Ewa!

reklama
reklama

4 KOMENTARZE

 1. Mam wrażenie, że powyższe komentarze pisały właśnie panie sprzątające wagony. Bo skąd niby taka wiedza że to firma zewnętrzna? Dla zwykłego pasażera wszystko to PKP. Więc drogie panie, do roboty i lepiej się przykładać! A jeśli praca nie odpowiada to zawsze można zmienić ją na inną. Pracy jako ekspedientka w sklepie jest multum, wtedy byście zobaczyły co to znaczy ciężka praca. Pozdrawiam lud pracujący.

  1
  2
 2. Tak to jest jak ktoś zarządza firma sprzątająca a się kompletnie nie zna na tym. Wagonów sporo a ludzi malo . Byłem przez jakiś czas na dworcu i widziałem jak kobiety muszą zasuwac z wagonu na wagon . Ten kto rządzi tymi ludźmi powiniem sam się wziac za pracę i zobaczyć czy jest tak łatwo sprzątać . Może wtedy zmadrzeje

  6
  1
 3. Tylko pogratulować osobą które nigdy nie miały do czynienia z Taborem Kolejowym A obecnie nim zarządzają i nie stawiają na jakość wykonywanej usługi tylko na poniżaniu pracowników którzy wykonywali swoją pracę z
  Sumiennością A oto efekty brudne składy w tym przypadku Jeziorak

  8
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma