fbpx
7 C
Olsztyn
piątek, 22 października, 2021
reklama

Multiroom – jak podłączyć usługę?

reklama

Multiroom to możliwość oglądania telewizji na kilku urządzeniach naraz. Idealne rozwiązanie dla dużych rodzin, w których każdy członek ma inne zainteresowania. Bajki dla dzieciaków, mecz dla taty i komedia romantyczna dla mamy? To możliwe z opcją multiroom. Jak podłączyć tę usługę?

Multiroom – jak to działa w praktyce?

Multiroom to bardzo wygodne rozwiązanie. Jest to możliwość oglądania kilku różnych programów telewizyjnych na raz. I to na różnych urządzeniach! Każdy może oglądać to, na co ma ochotę, a bitwa o pilota odchodzi w niepamięć.

reklama

Multiroom pozwala na oglądanie wszystkich programów telewizyjnych, które znajdują się w pakiecie abonamentowym. Każde urządzenie ma dostęp do nich wszystkich (także tych HD czy z dodatkowych pakietów), i to w ramach jednego abonamentu – jednej opłaty. Liczba urządzeń, które mogą z tego korzystać, jest ograniczona przez dostawcę. Najczęściej są to maksymalnie cztery urządzenia – tak, żeby każdy domownik mógł być panem swojego pilota.

Oferty multiroom

Opcję typu multiroom ma w swojej ofercie wielu dostawców telewizji. Bardzo atrakcyjną opcją jest multiroom od INEA. W tym wypadku jest to o wiele korzystniejsze, niż gdybyś musiał opłacić osobne abonamenty dla każdego odbiornika. Wybierasz pakiet programów, a za każde kolejne urządzenie, na którym chcesz je odbierać, dopłacasz niewielką kwotę. W ten sposób do jednego abonamentu możesz dodać do 4 różnych odbiorników.

Multiroom – jak podłączyć?

W dużych rodzinach widać wszystkie zalety opcji multiroom. Jak podłączyć usługę?

Oprócz dekodera głównego będziesz potrzebował także dekoderów dodatkowych, by móc wygodnie korzystać z usługi i podłączyć telewizję do kilku różnych urządzeń. Obsługa dekodera jest prosta i w zasadzie intuicyjna. Możesz zrobić to samodzielnie, nie ma potrzeby wzywania techników. Opcja multiroom może działać na kilku urządzeniach – do każdego będziesz potrzebować osobnego dekodera.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze